Kevade Moekuulutaja

Sel reedel ja laupäeval, 13. ja 14. märtsil ootab Tartu Kaubamaja keskuses toimuv Moekuulutaja üritus kõiki huvilisi lõbusalt aega veetma. Nautida saab erinevaid moeshowsid, uudistada nii tsirkusepere kui ka nutikate koerte trikitamisi ning lasta endast tasuta vahvaid fotosid teha. Moekuulutaja päevajuhtideks on andekas näitleja ning saate “Su nägu kõlab tuttavalt” võitja Mart Müürisepp ja Superstaari-saates tuntust kogunud lauljanna Teele Viira.

Moekuulutaja_kevad2015_foto_Maiken_Staak

Foto: Maiken Staak

Algava kevadhooaja värskeimaid trende saab uudistada Moekuulutaja moeetendustel, mille stilistideks on Kirsi Altjõe, Piret Ilves ja Piret Vapajeva. Nagu alati on lisaks naiste- ja meestemoele laval ka vahva ja tempokas lasteshow. Laupäeval tuuakse huvilisteni ka kohalike moeloojate põnev looming – toimuvad Mood.Performance.Tants ja Antoniuse moeshowd.

Reedel pakub meelelahutust tunnustatud Vello Vaheri tsirkuseperekond, kelle keerulisi trikke on huvilistel võimalik ka ise järele proovida. Laupäeval vallutavad lava aga neljajalgsed artistid koerteklubist Säde, kes demonstreerivad oma kuulekust ja sooritavad erinevaid nutikust nõudvaid ülesandeid.

Mõlemal päeval on sõprade või perega võimalik jäädvustada aga lõbusaid hetki erinevates fotostuudiotes ja –boksides, mis on ürituse ajaks keskusesse ülesse seatud. Kas soovite perepilti, portreefotot või hoopis lõbusat fotolavastust koos sõpradega? Kõik toredad hetked saavad tasuta jäädvustatud! Kohal on teiste hulgas fotograaf Gitta Veber ja Happy Days Fotod, fotograaf Anastassia Klementi ja fotostuudio Fotoelu ning noor fotograaf Kevin Amon.

Laupäeval toimub aga Tartu Kaubamaja keskuse ees rahvusvaheline 100 m suusasprindi võistlus, kus osaleb ligi 60 võimekat spordinaist ja -meest. Korraldajate sõnul on osalejate tase niivõrd kõrge, et uue maailmarekordi sündimine on vägagi tõenäoline.

MOEKUULUTAJA AJAKAVA
Reede, 13. märts
15.00 – naiste ja meeste kevadmoe etendus – stilist Piret Ilves
15.30 – Vello Vaheri akrobaatikaetendus ja töötuba
16.00 – laste moeshow – stilist Kirsi Altjõe
16.30 – Vello Vaheri akrobaatikaetendus ja töötuba
17.00 – Kaubamaja moeetendus – stilist Piret Vapajeva
17.30 – Vello Vaheri akrobaatikaetendus ja töötuba

Laupäev, 14. märts
11.00 – Mood.Performance.Tants etendus
11.30 – koerteklubi Säde etendus
12.00 – laste moeshow – stilist Kirsi Altjõe
12.30 – koerteklubi Säde etendus
13.00 – naiste ja meeste kevadmoe etendus – stilist Piret Ilves
13.30 – koerteklubi Säde etendus
14.00 – Antoniuse galaetendus
14.30 – Kaubamaja moeetendus – stilist Piret Vapajeva

Modellide juuksed sätib Wella Professionals, meigi eest vastutab Max Factor. Moeetendused lavastab Krõõt Kiviste (Shaté).
Vaata lisainfot www.tartukaubamaja.ee ja Facebookis https://www.facebook.com/tartukaubamaja

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar