Moekohvik tuleb taas!

10.‒12. oktoobrini leiab Eesti Näituste messikeskuses aset iga-aastane ilu-, tervise- ja moeteemaline suursündmus ‒ mess Ilu sõnum 2014. Sel aastal toimub mess juba 18-ndat korda. Messikeskuse neljas hallis saab olema esindatud üle 250 firma ja ligi 800 kaubamärki.

Print

 

Keskuse A-halli on ennast sisse seadnud Moekohvik, kus osaleb aasta-aastalt aina enam moedisainereid. Sel aastal rõõmustab publikut Moekohviku väljapanek juba 24 kohaliku rõivadisaineri ja 11 ehtedisaineriga.

Messikeskuse A-hallist leiab lisaks Moekohvikule veel Bonaparte kohviku, Eesti moedisainerite loomingu väljapaneku, lastemoe ala ning Disainilabori, kus külastajatele näidatakse ühe disaineri igapäevast tööd kavandist lõpptooteni, sünnivad moejoonistused ja trendisoovitused käesolevaks sügis-talviseks hooajaks. Pühapäeval võib messikeskuse alalt leida mitmeid moeblogijaid, kes tutvustavad oma blogisid ja koostavad erinevatel moealadel tuntud disainerite loomingust sügis-talviseid komplekte.

Peale moehalli saab uudistada ka aksessuaaride halli, kus hooajalisi aksessuaare, pesu, sukki, prille, jalanõusid, karusnahatooteid ja kindaid pakub üle 40 firma. Sarnaselt varasematele aastatele on messil silmipimestavalt lai valik ehteid.

Mess on avatud:
reedel, 10. oktoobril, kell 10.00‒19.00
laupäeval, 11. oktoobril, kell 10.00‒19.00
pühapäeval, 12. oktoobril, kell 10.00‒18.00

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar