Moeetendus õhtusöögilaua tagant

26. oktoobril lõpetab Tallinn Fashion Weeki suurejooneline moevaatemäng “After Dark Couture”, kus oma autorikollektsioone esitlevad Oksana Tandit ning Embassy of Fashion disainerid Riina Põldroos, Aldo Järvsoo ja Ketlin Bachmann. Glamuurset õhtut on publikul võimalik nautida ka eksklusiivse menüüga õhtusöögilaua tagant.

Gurmeeõhtusöögi kolmekäigulise menüü on kokku pannud Tallinna Lennusadama restoran MARU ning see sisaldab lõhe-vähisabatartari, röstitud hanerinda ja õunaterriini. Õhtusöögi paketi juurde kuuluvad ka valitud veinid. Gurmeeõhtusöök võimaldab mugavalt laua taga istudes jälgida Eesti tippdisainerite loomingut ning ühtlasi nautida spetsiaalselt selleks õhtuks kokkupandud toiduelamusi.

After Dark Couture“ suurejooneline vaatemäng toob publikuni nelja Eesti tippdisaineri autorikollektsioonid, mis sisaldavad ainueksemplaridena käsitööna valminud pidulikke komplekte. Etendusel tuleb esitlusele ka Tanel Veenre uus ehtekollektsioon ning külalisi üllatab Laura Remmel oma uue bändiga Carrot Lights.

EmbassyofFashion_uuskollektsioon_makingof_fotoTanelVeenre

Foto: Tanel Veenre

Oksana Tanditi kaasaegselt klassikaline ning samas kosmopoliitne kollektsioon „Joan“ on saanud inspiratsiooni raudse leedi teemast, ajaloohõngulisest kostüümist ning gooti epohhi arhitektuurist. Kollektsiooni saavad iseloomustama selgelt väljajoonistunud silueti ranged jooned, kontrastid, efektsed massiivsed õlakud ning disaineri lemmikdetail: plisseer. Materjalidest paistavad silma lakknahk, vill kašmiiriga ja siid.

tandit2

Foto: Jelena Rudi

Embassy of Fashion disainerite Riina Põldroosi, Aldo Järvsoo ja Ketlin Bachmanni  uued kollektsioonid on õhulised, elegantsed ja samas müstilised. Rõhku on pandud pilkuköitvale materjali- ja vormimängule, nii et uue kollektsiooni kleidid justkui kehastaksid müstilisi öiseid olendeid, kes elustuvad ainult teiselpool valguse ja teadvuse piiri. Kollektsiooni saavad iseloomustama nii maagiliselt helkivad materjalid kui voogavad summutatult tumedad kangad, siid, samet ja helkivatest pärlitest raske luksuslik pits.

„After Dark Couture“ moeetendust ilmestab ka TFW eksklusiivseim pre-party, mille korraldab ürituse peasponsor Colonna Kinnisvara oma külalistele. Kutsutud saavad osa backstage-peo meeleolust, mille loovad kokteilid, suupisted ja DJ Elektra muusikavalik.

Etenduse piletid maksumusega 16 EUR on saadaval Piletilevis, õhtusöögiga pilet maksab 55 EUR. Etenduse peasponsor on Colonna Kinnisvara ja seda toetavad: Absolut, BMW, adidas, Creative Nails Design, Guinot, Maybelline, La Biosthetique, Tallinna Lennusadam.

Lisa kommentaar