Moedisainer Perit Muuga vallutab Londoni moelava

20. kuni 24. veebruarini toimuva Londoni moenädal raames astub üles kiirelt tuntust koguv andekas Eesti moedisainer Perit Muuga. Tema uus kollektsioon „All mineˮ jõuab Londoni moegurmaanide ette 21. veebruaril Londoni moenädala showʼl Westbury hotellis. Moeetendust kajastavad Fashion TV ja Arise TV ning see toimub koostöös MTV Staying Alive Foundation`iga.

Foto: Siiri Kumari

Perit Muuga loomingust õhkub enesekindlust ja müstilist muinasjutulisust ning seda iseloomustavad ürgnaiselikud lõiked, efektsed kangad ja uudsed ideed. Tema loomingut kandes tunned end kui peategelane mõnest salapärasest jutustusest. Periti uus kollektsioon „All mineˮ räägib loo veetlevast isekusest: „Astu iseenda imede aeda ja leia end kõige lummavamate lillede ja looduse värvide keskelt. Lase lahti oma mõtetest ja astu uude reaalsusesse.ˮ

Perit Muuga ilmus Eesti moemaastikule 2014. aastal, kui ta esitles Tallinna moenädalal oma esimest kollektsiooni „Army of meˮ, mis tituleeriti meedias moenädala avapäeva üllatajaks. Samal ajal avas disainer ka Tallinnas, aadressil Masina 22, oma salongi.

Perit Muuga moe-show toimub Eestis 26ndal märtsil teatris NO99.

Täiendav informatsioon tulekul.

Lisa kommentaar