Moedisainer Kaidi Kuuri suvist kollektsioon “FLOWING MIRAGE” esitlesid tantsijannad

Kaidi Kuur esitles 16. aprillil oma kevad/suvi 2014 kollektsiooni “Flowing Mirage” (Hõljuv Miraaž). Esitlus erines traditsioonilisest kollektsiooniesitlusest, kleite esitlesid andekad tantsijannad Alice Niinemäe ja Marita Weinrank. Kollektsiooni iseloomustab Art Deco ajastust inspireeritud mood. Käesoleva kollektsiooniga soovib moedisainer esile tõsta naiste rolli muutust läbi möödunud sajandi. Art Deco tõi kaasa oluliste piirangute kadumise ning uue eneseteadliku ning iseseisva, naistemoe alguse.

Käesoleva kollektsiooniga teeb Kaidi Kuur moeloojana kummarduse kaunitele ja tegusatele Eesti naistele. Kutsub kõiki üles nautima suve ning ilu enda sees ja enda ümber. ” Et suvised üritused hästi veeta, vajab naine kaunist kleiti, seetõttu olen loonud seekord vaid kleitidest koosneva kollektsiooni.” kirjeldab Kaidi kollektsiooni suunda. Värskes kollektsioonis on Kaidi loonud suviselt langevad, pastelsetes toonides siidkleidid. Kleite kaunistavad päikese käes sädelevad tikandid, mis on käsitsi valminud.

Kaidi looming on mõeldud eelkõige eneseteadlikele, aktiivsetele naistele, kes soovivad rõivaid nii erilisteks sündmusteks kui ka et igapäevaselt kaunid välja näha. Käsitööna valmib kvaliteetsest kangast kohandatud istuvusega riie, mida klient naudib enam kui ühe hooaja.

Kaidi Kuuri loomingut saab soetada otse ateljeest (Veerenni 24c). Kaidi valmistab ka individuaaltöid.

www.kaidikuur.com
Facebookis

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar