Moedisainer Kaidi Kuur esitleb uut kollektsiooni

Kaidi Kuur esitleb 24. oktoobril uut sügistalvist kollektsiooni “Jacinto”, mida iseloomustavad Salvador Dalist inspireeritud ümarad jooned, rohke tekstuurikasutus ning värviküllus. Inspiratsiooniallikaks on moedisainerile nii Dali kunstiteosed, muuseumiarhitektuur kui ka Dali elusündmused.

Foto: Lilian Marie Merila

Kaidi Kuur kirjeldab: “Mulle meeldib fantaseerida ning luua enda jaoks vahel sürreaalne maailm. Sageli näib, et fantaasiamaailm on reaalsemgi, kui see, mis mind igapäevaselt ümbritseb.” Disainerile imponeerib lapselik naiivsus, mis näitab maailma teisest küljest.

Kaidi on ka veendunud, et sageli jääb palju märkamatuks, sest silmitsedes maailma pealiskaudselt ja kiirustades, ei märgata olulist ja kaunist. “Minu unistus on, et ma suudaksin muuta elu värvilisemaks väikeseid pisiasju rõhutades. Ka talvel võib olla rõivastus värvilisem ja julgemalt katsetada moega,” lahkab moedisainer uue kollektsiooni loomise tagamaid.

Sügistalvise kollektsiooni kleitide ja mantlite kangad on soojad, tekstuursed ja värvikülluslikud. Toonidest on valitsevateks varjunditeks sügiseselt küpsed ning sügavad toonid, teisalt tasakaalustavad värvigammat puhtad ja rahulikud toonid, näiteks naturaalvalge.

Rõivaid kaunistavad hargipitsiga nahkvööd, mis on loodud Kaidi Kuuri koostöös nahkaksessuaaride brändiga Stuudio Nahk.

Kaidi Kuuri looming on mõeldud eelkõige eneseteadlikele, aktiivsetele naistele, kes soovivad rõivaid nii erilisteks sündmusteks kui ka igapäevasemateks olukordadeks. Käsitööna valmib kvaliteetsest kangast kohandatud istuvusega rõivas, mida klient naudib enam kui ühe hooaja.

Kliendil on võimalus osaleda loomisprotsessis igal sammul ja saadav emotsioon muudab personaaltööna valmiva rõiva kahtlemata eriliseks ning meeldejäävaks.

Kaidi Kuuri uus kollektsioon on müügil alates 25. oktoobrist moelooja ateljees (Veerenni 24c, Baltika kvartal, III korrus, Tallinn).

Kaidi Kuuri uue kollektsiooni esitlus toimub Tallinn Fashion Weekil, 24. oktoobril kell 20.00. Piletid müügil Piletilevis.

Vaata ka www.kaidikuur.com

Lisa kommentaar