Moebränd Whitetail äratas suurt tähelepanu

Eestlannast moedisainer Margit Peura esitles teisipäeva õhtul Berliini moenädalal oma brändi Whitetail uut kollektsiooni. Naise sõnul oli õhtu väga edukas ja meeldejääv ning pressi huvi äärmiselt suur. Saksa meedia oluliseimad esindajad olid kohal ning tagasiside Margiti loodud rõivastele oli väga positiivne.

Whitetail’i Berliinis esitletud järgmise kevad-suvise hooaja kollektsiooni loomisel on disainer ammutanud inspiratsiooni nii Jaapanist kui ka Hispaaniast. Disain on minimalistlik ning kuigi vormilt maskuliinne, rõhutab see siiski kandja naiselikkust. Materjalidest on kasutatud luksuslikku orgaanilist lina ja orgaanilist siidi, värvidest domineerivad tumesinine, naturaalne valge ja hall.

Whitetail on moebränd, mille eesmärgiks on pakkuda loodussõbralikult ning eetiliselt toodetud kõrge kvaliteediga rõivaid. Rõivaste valmistamisel kasutatakse loodussõbralikke GOTS (Global Organic Textile Standard) ökosertifikaadi pälvinud kangaid, tooted õmmeldakse valmis Eestis. Lisainfo brändi kohta: https://whitetail.luxury

Lisa kommentaar