Moe suursoosikud

Ärni Blum esitledes oma uut kudumikollektsiooni, mis ammutas inspiratsiooni lõõmavast ja kirglikust punasest, erinevatest tekstuuridest, mugavusest, praktilisusest ja soojusest pidulikus võtmes. Pehmed materjalid, volüümikad siluetid, ümarad varrukad ja naiseliku lookleva joonega tegumoed lõid moelaval mõnusa koosluse, andes sügistalvisele hooajale moodsa ning sooja lisandi.

Kollektsiooni disainer Johanna Paiste ei lähtu kudumite tegemise puhul lõngast, vaid otsib sobiva lõnga oma uuele ideele. Ehk tihtipeale on kombineeritud erinevad lõngad kokku, mis teebki toodete materjali sisalduse eriti põnevaks ning külluslikuks. Kudumite puhul kasutatakse vaid orgaanilisi, sertifitseeritud ning ka taaskasutatud materjale. Kollektsioonist leidis nii alpaka- , meriino- kui ka lambavilla ning siidmohääri soojust ja pehmust õhkavaid kampsuneid, kardigane, kleite, veste ja aksessuaare.

Disainer ütleb, et isikupärased inimesed annavad ta toodetele täiesti uue väljanägemise ning ta rõõmustab nähes Ärni Blum kollektsiooni boheemlasliku minimalisti austaja seljas või hoopis vastupidises situatsioonis – nähes piduliku ja trendikalt kokkusobitatud outfitis.

Kudumid on valminud hoole ja armastusega nobedate Saare naiste poolt. Avasta Ärni Blum kudumeid veebipoest www.arniblum.com. Samuti on edasimüüjateks Tallinn Design House, Tallinna Kaubamaja, Ellen Richard, Eesti Disaini Maja; Kuressaares Pallopsoni pood ja Asa Spa Hotel; Pärnus Siluett Eesti moe pood.

Lisa kommentaar