Mitte ainult pesu

Helen Valk-Varavin on välja tulnud originaalse pesulahendusega, kus leidub palju põnevaid tooteid, mis hägustavad piire pesu ja rõivaste vahel ning pakuvad mitmeid kombineerimisvõimalusi.

„Uues kollektsioonis on funktsionaalsed esemed, mille disainimisel oli keskmes mugavus, aga samas ka originaalsus ja isikupära,” tutvustab Helen oma kollektsiooni.

Kollektsiooni iseloomustavad Helenile omane naturaalsiidi kasutamine ja retrostiilist inspireeritud detailid, nagu näiteks sukatripid püksikutel ja bodidel. Siluva efektiga bodid ja negližeed sobivad kandmiseks ka pluusina, näiteks saab neid suurepäraselt kombineerida seelikutega. Samuti on olemas siidtüllist lopsakad kraed, mis ei ole mõeldud vaid pesuaksessuaariks. Krae kaunistab ükskõik millist lihtsat pluusi, kampsunit või kleiti ning naturaalsiid annab talvisel ajal ka mõnusalt sooja.

Uudistootena on lisandunud ka disaineri enda loodud mustriga sukad, mis sobivad kandmiseks ükskõik millise trippidega tootega. Sukkade barokne muster pakatab särtsakatest detailidest, nagu näiteks koolibrid, kiilid, lipsukesed ja kiisud. Muster on õrnbeeži tooni, tänu millele mõjuvad sukad pitsiliselt.

Tooted on saadaval limiteeritud koguses Helen Valk-Varavini veebipoes www.helenvalkvaravin.Etsy.com ja ateljees (Tartu, Raekoja plats 20).

Lisa kommentaar