Minimalistlik luksus

Kodumaine kvaliteet rõivabränd Marimo on valmis saanud oma järjekorras teise pruudikollektsiooni, mille esmaesitlus leidis aset paari nädala eest Saksamaal Essenis toimunud European Bridal Week’il.

2019/2020 pruudikollektsiooni disainides on mõeldud modernsele pruudile. Valmistatud vaid parimatest luksuslikest siididest, on kollektsiooni märksõnadeks minimalism ja klassika, mis põimuvad modernsete detailidega nagu avatud seljad, käsitööna valminud Swarovski kristallidest tikandid ning Marimo signatuurvööd.

“Olles alles poole aasta eest ise pruut olnud, olid kollektsiooni luues minu jaoks olulisteks märksõnadeks mugavus, täiuslikkus ja sundimatu elegants. Kvaliteetsed materjalid ning õmblustöö annavad võimaluse mängida puhta pinna ning mitte liialt domineerivate luksuslike detailidega,” kommenteerib Marimo peadisainer Mariliis Pikkar.

Marimo pruudikollektsiooni Mari-Liis Fridolini seljas jäädvustas peamiselt Berliinis resideeruv Maiken Staak, meigi ja soengu tegi Ana Buvinic ning stilistika Külli Piibar.

Marimo pruudikollektsioon on saadaval veebis www.marimofashion.com ning Marimo esindusbutiigis Müürivahe tn 17 (sisenemine hoovist). Kõigil tulevastel pruutidel palume kollektsiooniga tutvumiseks ning personaalseks disaineriga konsultatsiooniks broneerida aeg aadressil sales@marimofashion.com.

Lisa kommentaar