Minimalistlik elustiil

Solarise Keskuses Les Petites-nimelises poes esitleti äsja uut minimalistlikku elustiili propageerivat brändi ELLEN RICHARD, mis lähtub põhimõttest, et vähem on rohkem. Tooted on naturaalsetest kangastest ning toodetud Eesti tootjate poolt.

Kollektsioon on põhjamaiselt lihtne ja praktiline, samas naiselikult šikk ja julge. Tooted on osaliselt oma vormilt mittestandardsed – näiteks küljed erineva pikkusega. Mõnele esemele on antud multifunktsionaalsus kanda toodet mitmeti – kas varrukatega või ilma, et klient saaks vastavalt meeleolule riietuda ning et üks ese pakuks mitut kandmisvõimalust.

Minimalistiku elustiili poole püüdleva kaubamärgi taga on disainer Kristi Pärn, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moedisaini eriala. Soov luua oma bränd, mis propageerib tarbimise vähendamist ja naturaalsete kangaste kasutamist, on olnud disaineri ammune unistus. Ideid saab disainer kõikjalt, mis teda ümbritseb – kõige enam loodusest, puhaste vormidega arhitektuurist ja meestemoest.

Kristi Pärn peab lisaks heale läbimõeldud disainile väga oluliseks kasutada ainult looduslikke materjale, mis on keskkonnasõbralikud ja meie organismile ohutud. Kõik tooted on eestimaine fairtrade – valmistatud oma ala meistrite poolt, kes on saanud oma töö eest väärilist tasu. Kangastel on ÖKO-Tex sertifikaadid ja kõik tootmisjäägid on plaanis taaskasutada.

Kaubamärgi ELLEN RICHARD tooted on müügil Tallinnas, Solarise Keskuses Les Petites-nimelises poes, samuti saadaval ELLEN RICHARDi stuudios Telliskivi 60A, III korrus.

Lisa kommentaar