Midagi enamat kui lihtsalt pesu

Kriss Soonik esitles Ulaka Kaunitari butiigis oma säravat jõulukollektsiooni.

Jõuluajale kohaselt on erikollektsioonis kuldsed ja hõbedased sädelevad trippidega topid, püksid ja pesukomplektid. Tagasi on ka ideaalselt kingituseks sobivad veluurist pitstiibadega hommikumantlid, mida on sel korral kolme värvi: punaseid, tumesiniseid ja musti.

Brändile omaselt on valminud ka spetsiaalne pildiseeria, mille nimeks „Be a dazzling disco ball in a lounge full of lightbulbs” (tõlkes: „Sära nagu diskopall tavaliste lampide hulgas”). Fotograaf Sandra Palm tabas kõige mängulisemad hetked just pühade tähistamiseks. Pilte jõulukollektsioonist näete allolevast galeriist.

Bränd Kriss Soonik Loungerie ja selle arendamine sai alguse pea seitse aastat tagasi. Kriss Sooniku disainpesu eripära on see, et seda saab kanda ka ülerõivastena (lingerie ehk aluspesu + loungewear ehk sohva- ja ööriided moodustavad kokku loungerie). Brändi tooteid iseloomustavad kvaliteetsed kangad ja erilised detailid: kuldsed logoga nööbid, tripid jms.

Kogu Kriss Sooniku looming toodetakse küll Eestis, ent valmistooteid leiab viieteistkümnest riigist, eksootilisematest kohtadest olgu nimetatud näiteks Saudi-Araabia ja Jaapan.

Ulakas Kaunitar on vallatu pesupood, mis on Eesti turul tegutsenud juba neli aastat. Poe eesmärk on tuua naiste seksuaalsus kapist välja, pakkudes naistelt naistele seksikaid tooteid: pesu, sukki, korsette, aksessuaare, massaažiõlisid ja stimuleerijaid ning stiilseid mänguasju.

Kriss Sooniku kollektsioon on saadaval butiigis Ulakas Kaunitar, (Pärnu mnt 36) ning e-poes.

Lisa kommentaar