Mida kanda James Bondi inspireeritud õhtul?

On mõni asi, mida enne kasiinosse suundumist silmas pidada. Kõige tähtsam on peamiselt teie riietus. Peaaegu kõik kasiinod rõhutavad, mida kanda ja mida mitte kanda.

Näiteks nõuab enamik füüsilistest kasiinodest meestelt ülikonna ja lipsu kandmist ning naised peavad kandma pidulikke rõivaid. Kuid see ei tähenda, et peate minema kasiinosse kümne miljoni euroses ülikonnas. Lihtsalt käituge korralikult ja lõbutsege.

Aga ärge heitke meelt, kui teil ei ole ligipääsu oma lemmikutele füüsilistele kasiinodele, kuna tänapäeval on alati käeulatuses tuliuus online-kasiino veebisait, kus saate mängida mänge ja panna end uhkelt riidesse otse oma kodust.

Kasiinod on imelikud kohad. Filmid kujutavad neid sageli glamuursete kohtadena, kus kantakse kõrgmoodi, kuid tegelikkuses sõltub riietus sellest, kuhu ja millal minnakse.

Ärge seostage James Bondi iga kasiinoga – pidage meeles, et filmides külastavad kuulsused maailma parimaid kasiinosid. Näiteks on teada, et Vegases kannavad inimesed frakki või smokingut, samas kui päeval võiks kanda teksaseid või lühikesi pükse. Kui valite, mida kasiinos kanda, peate võtma arvesse asukohta, konkreetset kasiinot, päeva aega või nädalapäeva ja seltskonda, kellega te aega veedate. Viimane asi, mida soovite, on olla ala- või üleriietatud!

Suave kasiinorõivad
Kui olete inimene, kellele ei meeldi silmapaistev riietus, peaksite kandma midagi väljapeetut, ent lihtsat. Näiteks kui reisite tööasjus, saate valida professionaalse riietuse.

Naised võivad kombineerida tumedad püksid või pliiatsseelikud elegantsete pluusidega. Pluus peaks olema ühevärviline, näiteks punane, sinine või kollane, Kangas peaks olema veniv, ent mitte pingul. Pidage meeles, et eesmärk on olla väljapeetud, ent kanda siiski mugavat rõivastust. Täiendage oma stiili elegantsete kontsadega nagu stiletod ja ilusate kõrvarõngastega.

Suave-Pexels-Boris Ivas

Foto: Pexels, Boris Ivas

Mehed võivad kanda tumedaid pükse, triiksärke ja ülikonnakingi, nagu kontoris töötades. Kui te ei soovi kanda lipsu, peaksite kandma ühevärvilist särki. Täiendage oma välimust hästiistuva pintsakuga, mis pükstega kokku sobib. Samuti peavad omavahel sobima nii värvid kui riietus ja jalatsid.

Poolformaalne

Viisakate vabaajarõivaste täiustusena on poolformaalsed riided tavaliselt kasiino veebilehel ära märgitud.

Naised peaksid kandma kokteilikleiti või pükskostüümi, samal ajal kui mehed peaksid õhtuste külastuste puhul kandma tumedat ülikonda ja lipsu, kuid päevasel külastusel on vastuvõetav viisakas vabaaja riietus.

Formal-Pexels-Pixabay

Foto: Pexels, Pixabay

Pidulik riietus (must lips)

Õhturiietus on juba sajandeid tuntud riietuskoodeks. Kasiinosündmused nõuavad seda sageli: siis peaksid naised kandma pikki õhtukleite ja kontsi, samas kui mehed peaksid kandma valgeid särke, kikilipse, veste (soovi korral), smokingut ja nahkjalatsid, nagu Bond Casino Royales! See on märk sellest, et on aeg kopeerida kõike, mida olete filmis näinud.

Ülipidulik riietus (valge lips)

See kategooria on nii meeste kui ka naiste jaoks kõige formaalsem, seega on kõige parem kanda nendel sündmustel kena kleiti.

Naised peavad kandma pikki õhtukleite peakatete, soengute ja kinnastega, samas kui mehed peavad lisaks vestidele kandma valgeid kikilipse (sellest ka nimi), musti pintsakuid ja nendega sobivaid pükse, kingi, mansetinööpe jne.

WhiteTie-Pexels-Pixabay

Foto: Pexels, Pixabay

Kasiino vabaajarõivad
Kuigi paljud kasiinod seda tüüpi riietust ei luba, teevad mõned seda siiski. Naised võivad kanda pikka kleiti, mis on kombineeritud kena teksajakiga. Püüdke vältida õlapaelteta kleite. Saate kanda kleiti madalate sandaalide või kiilkontsadega.

Mehed saavad kanda helepruune pükse, mis on kombineeritud vabaaja stiilis triiksärgi või pehme polosärgiga. Havai-stiilis särk võib olla parim valik, kuid mitte siis, kui suundute kasiinosse. Täiendage oma välimust paari pruunide kingade ja sobivate sokkidega.

 

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar