Merekapsast inspireeritud mood

Juba sellel laupäeval, 15. oktoobril on Viru keskuse aatriumis toimuva moefestivali FIBIT raames kõigil trenditeadlikel moesõpradel võimalik põgeneda sügiskülmast suvepäikesesse ja vaadata, mida pakub Eesti kuulsuste üks vaieldamatuid lemmikbrände IRIS JANVIER oma järgmise kevadsuvise hooaja kollektsioonis.

Foto: Virge Viertek

Tegemist on esmakordse saladuseloori kergitamisega IRIS JANVIERi SS’17 kevadsuviselt kollektsioonilt ja moemaja esindajad tõotavad, et moepublik ei jää põnevate üllatusteta. Ühelt poolt kannab kollektsioon nende klientide seas hinnatud moemajale omaseks saanud väärtusi nagu trendikus, mugavus, kvaliteet ning selgejoonelised siluetid, kuid teisalt tahavad nad üllatada ootamatute detailidega, mis lisavad kollektsioonile oma ahvatleva mängulise ja vallatu noodi.

Kollektsiooni keskmes on hooaja trendile iseloomulik klassikaline särkpluuskleit, millest on disainitud erinevaid siluette ja vorme: kelmikalt lühikesi, ülalpool põlvi lõppevaid ning ka moodsas midipikkuses variante. Meeleolu lisavad mõnusad naturaalsed kangad, erinevatest puuvillastest linaseni.

 

Kollektsiooni värvigammas kohtab erinevaid rohelisi, tumesinist, murtud roosakaspruune toone ja nende põnevaid kombinatsioone, mis koos moodustavad nauditava terviku. Tõelise suvetunde tekitavad klassikalised triibulised särgikangad, pilkupüüdvad satiinise pinnaga stretškangad, pesuefektiga linane ja trendikad teksakangad. Peale selle näeme kollektsiooni läbivat põnevat mustrit, mis on disainitud spetsiaalselt IRIS JANVIERi jaoks ja mis on saanud inspiratsiooni mererannast juhuslikult leitud rohelist värvi merekapsast. Ühtaegu tervislik ja ilus merekapsas andis idee nii kollektsiooni värvideks kui ka kleitide kelmikateks volangideks.

Kõik moesõbrad on oodatud IRIS JANVIERI SS’17 kevadsuvise kollektsiooni esmaesitlust vaatama laupäeval, 15. oktoobril, algusega kell 15.00 Viru Keskuse aatriumisse. Nii nagu ka kõikidele teistele FIBITi moeetendustele, pääseb showle täiesti tasuta.

Kauaoodatud FIBIT rõõmustab moesõpru juba sellel reedel ja laupäeval – 14. ja 15. oktoobril. Moesõpradeni jõuavad neli erinevat moeetendust, milles on ühendatud sügistalvised maailmamoe trendid Eesti tippstilistide nägemuses ning kodumaiste disainerite loomingus.

Lisa kommentaar