Märkimisväärsed uudised Eve Hansonilt

Kahe Kuldnõela ja ühe Hõbenõelaga auhinnatud moedisainer Eve Hanson tervitab suve märkimisväärsete uudisega – välja on tulnud uus autorikollektsioon, mida saab esmajärjekorras uudistada värskelt avatud stuudios Tallinna südalinnas.

Eve Hansoni hooaja autorikollektsioon jätkab valitud teadlikku ja jätkusuutlikku tarbimist võimaldaval teel ning lisab moepilti taas hea annuse talle omast loomingulist loomulikkust. Kollektsioon on valminud vaba käe ja kergusega ning koosneb mugavatest kihtidest, mis ei kammitse ei mõtet ega keha, vaid lasevad hingata ja liikuda.

Eve Hansonile omasele elegantsele must-valgele kontrastsusele ning isiksust esile tõstvatele neutraaltoonidele lisavad uues kollektsioonis värsket vürtsi roosakad nüansid ja mündiroheline. Erilise efekti ühevärviliste rõivaste hulgas annavad Toomas Pääsukese lugusid jutustavad vabakäegraafikaga trükikangad, millest valminud originaalsed kleidid ja pluusid on igal uuel hooajal fännide seas pikisilmi oodatud. Materjalivalik on kollektsioonis jätkuvalt naturaalne ja kehasõbralik. Kasutusel on erineva toekusega puuvillased kangad ja mõnusalt pehme langev viskoos.

Kolmanda uudisena on aga nüüd võimalus täiendada Eve Hansoni efektset minimalismi ehtekunstnik Kristiina Lauritsa eri pikkuses kaelakeedega. Need on lihtsa vormikeelega ehted kaasaegsele pärlikandjale, mille puhul klassikaline pärlikee vorm on kaetud erinevates toonides silikooniga. Pikemate keede puhul on vahelülidena kasutatud poolvääriskive või klaashelmeid, lühemad keed sulgeb oksüdeeritud magnetlukk.

Eve Hansoni stuudio asub Tallinna südalinnas aadressil Pärnu mnt. 20A. Stuudio on avatud kolmapäeviti ja neljapäeviti kella 12.00-18.00, muudel aegadel kokkuleppel. 

Uus kollektsioon on saadaval ka veebipoes evehanson.com.

Lisa kommentaar