Marimo võluv lihtsus

Sel laupäeval, 2. mail, kogunesid moegurmaanid Telliskivi Loomelinnakusse, kus Vabal Laval toimus MARIMO kevadsuvise kollektsiooni „Morning Star” esitlus.

Pärast esitlust ootas külastajaid showroom, kus olid oma uute kollektsioonide ja toodetega esindatud brändi koostööpartnerid sügisel avatud MARIMO Boutiqueʼist. Nii oli võimalik lisaks MARIMO värskele kollektsioonile tutvuda lähemalt ka Kadri Kruusi uue kollektsiooniga „Spring Is In The Airˮ ja Ettel Poobus Jewellery luksuslike käsitööehetega.

Brändi disaineri Mariliis Soobardi sõnul tegi rõõmu see, et aasta-aastalt aina ambitsioonikamalt ette võetud kollektsiooniesitlusele niivõrd palju huvilisi kohale tuli. „MARIMO sõprade ja fännide pere on pidevalt kasvanud ning see on ka põhjus, miks me julgeme oma esitlusi nii suurelt ette võtta – seniste ja tulevaste klientide head sõnad on need, mis annavad jõudu aina rohkem pingutada,ˮ märkis Mariliis.

Käsitööna valminud kollektsioonis „Morning Starˮ on materjalidest kasutusel peamiselt puuvillad ja täissiidid ning värvidest domineerivad valge, lavendlililla, kollane, beež ja must. Disaineri sõnul kannab „Morning Starˮ endas samu väärtusi nagu MARIMO senised kollektsioonid, pakkudes mitmeti kombineeritavaid ja kvaliteetseid rõivaid iseseisvale ja enesekindlale naisele. „Tore oli, et seekordse kollektsiooni suurimaks inspiratsiooniks olnud rahu ja armastust täis suvehommikute emotsioon kandus edasi ka esitlusel käinutele. Teame juba vähemalt kolme inimest, kes kollektsioonist endale suveks pulmakleidi leidsid,ˮ lisas Mariliis.

Esitluse eel pakkus visuaalset võrratust tantsutrupp Ilmatud. Modellide soengud sättis ghd, jumestas Make Up Store ning sukkade ja kingade eest hoolitsesid Sokisahtel ja Vivian Vau.

Uue kollektsiooniga „Morning Starˮ saab tutvuda nii MARIMO kodulehel www.marimofashion.com kui ka Tallinna vanalinnas asuvas moebutiigis MARIMO Boutique, aadressil Müürivahe 17 (hoovis).

Lisa kommentaar