Marimo on võitnud elegantsete naiste südamed üle maailma

See aasta on kodumaise rõivabrändi Marimo jaoks olnud märkimisväärse tähtsusega. Aasta algul saadud EASi eksporditoetuse toel on vallutatud välismaised turud üle maailma.

Fotod: Erakogu

“Tunneme uhkust, et Marimo looming on sel aastal jõudnud Rootsi kuningakotta, kohe-kohe jõudmas Soome Vabariigi aastapäeva vastuvõtule ning et meie kleiti kannab maailmakuulus naisi elegantsi, etiketi ja stiili teemadel nõustav Anna Bey, School of Affluence’i looja ja tegevjuht. Anna lemmikuks osutus üks Marimo bestseller’eid, kleit Lunaria.”, räägib Marimo disainer ja loovjuht Mariliis Pikkar.

“Kliendid on meie prioriteet ning soovime neile pakkuda vaid parimat kvaliteeti, hoolimata sellest, millises eksootilises maailma paigas nad parasjagu viibivad.”, ütleb Mariliis. Just seetõttu presenteeribki oktoobri lõpus Riia moenädalal juba oma 2020. aasta kevad-suvist unistuste järgimisele pühendatud kollektsiooni esitlenud bränd seekordset sügis-talvist kollektsiooni “Autumn Colors” show asemel hoopis läbi äsja valminud e-butiigi.

Fotol Anna Bey

“E-butiigi loomine oli meil küll plaanis, kuid rahvusvaheliste klientide suure huvi tõttu tõstsime selle oma ajakavas ettepoole. Meie e-butiik on alati avatud ning enne toote välja saatmist suhtleme kliendiga personaalselt üle tema täpsete mõõtmete osas, et teele saaks kindlasti õiges suuruses toode. Senised kliendid eri maailma paigus on meie perfektse õmbluskvaliteedi ning toodete suurepärase istuvusega äärmiselt rahule jäänud ja seda esile tõstnud, seega on tänaseks enesekindlaid ning elegantseid Marimo rõivaste kandjaid üle maailma, USAst Kanada ning Šveitsist meie jaoks väga eksootilise Taiwani’ni.”

“Julgustame ka kõiki Eesti elegantse ning ajatu disainrõiva austajaid Marimo’d külastama nii Tallinna vanalinnas asuvas butiigis kui äsja valminud e-butiigis shop.marimofashion.com, et leida enda unistuste kleit nii pidude hooajaks kui igapäevaseks kandmiseks.”, julgustab Mariliis. Sel puhul kutsub Marimo sel neljapäeval ka moemaja vanalinnas asuvasse hubasesse butiiki üritusele “Saabuva jõulupeo elegantseim naine – kas Sina?”, mille raames esitletakse pidulikke kleite just saabuvaid jõulupidusid silmas pidades. Ürituse täpsema ajakava ning info leiad Facebook’ist. Oma tulekust palutakse teada anda aadressil julia@marimofashion.com.

Lisa kommentaar