Marimo uus kollektsioon kannab edasi vabaduse vaimu

Oktoobris Itaalia alpides pildistatud kollektsioon “The Freedom is Within You” (tõlkes „ Vabadus on sinus eneses“) kannab edasi vabaduse vaimu ja selle tähtsust meie muutunud maailmas. Alpid oma majesteetlikkuses sümboliseerivad looduse ning ka inimese sees peituvat jõudu.

„Vaatamata välistele oludele, on vabadus ja jõud meie endi sees, mida soovime uue kollektsiooni ja nende lummavate Itaalia alpide kaadritega naistele meelde tuletada; neid innustada ning toetada. Suhtlen igapäevaselt uskumatult tublide ja ägedate naistega, nad on minu suurim inspiratsiooniallikas. Tore on tunda toetava kogukonna jõudu, mille oleme Marimo väärtusi hindavate naistega loonud,“ selgitab kodumaise luksusmoe brändi Marimo asutaja ning disainer Mariliis Pikkar kollektsiooni sünnilugu.

Uues kollektsioonis esindab vabadust ülimugav kangas ning lõiked, mis lubavad naistel tegeleda nende jaoks kõige olulisemate asjadega elus. Tooteid luues pidas disainer silmas Marimo rahvusvahelist klientuuri – tänu kangale ja lõigetele on need rõivad sobilikud erinevale kehatüübile, suurusele, vanusele. Hoolikalt valitud kangas ning läbimõeldud lõiked muudavad kollektsiooni tellimise e-poest tõeliselt lihtsaks ning klient ei pea muretsema rõiva istuvuse pärast.

Kogu kollektsioon on loodud musta värvi, kerge sädelusega viskoosisegu kangast, mis on veniv ning kandes mugav; õrn sädelus lisab luksuslikkust ja paneb kanga elama. Modernne naiselikkus mugavas võtmes on Marimo uue kollektsiooni keskmes – mitmekülgsus väljendub esemete kandmisvõimaluste rohkuses, näiteks pikk kardigan, mida saab kasutada ka jaki ning kleidina – ideaalne kolm ühes rõivaese.

„Kahtlemata on naise garderoob midagi muud, kui see oli 2 aastat tagasi, olenemata riigist või paigast. Läbi igapäevase suhtluse nii meie kodu- kui välismaiste klientidega saame tõdeda, et praktilisus ning mugavus on naiste jaoks täna esikohal, kuid esinduslikkus ega naiselikkus pole kuhugi kadunud. Mul on hea meel, et olen saanud need kaks asja – Marimo naiselik elegants ning mugavus – tuua kokku selles Vabaduse kollektsioonis.“, lisas Pikkar.

Marimo uus kollektsioon “The Freedom in Within You” on saadaval e-butiigis ning Marimo esindusbutiigis Tallinna Vanalinnas Müürivahe tn 17.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar