Marimo näitab suve

Sel laupäeval, 2. mail oodatakse kõiki moegurmaane Telliskivi Loomelinnaku Vaba Lavale, kus toimub brändi Marimo kevadsuvise kollektsiooni „Morning Star” esitlus.

SS15_Riina Varol

Foto: Riina Varol

Brändi disaineri Mariliis Soobardi sõnul on uue kollektsiooni peamised inspiratsiooniallikad sama lihtsad ja ilusad nagu kollektsioonis kasutatud lõiked. Inspiratsiooni on ammutatud kevadisest päikesest, kastemärgadest suvehommikutest, sisemisest rahust ning loomulikult armastusest. Mariliis lisas, et sarnaseid positiivseid emotsioone peavad tema jaoks kandma ka kasutatud materjalid. „Kasutame oma kollektsioonides alati vaid parimaid materjale ja rätsepaid, kuid lisaks töö kvaliteedile on mulle tähtis ka tunne, mida rõivad kandjas tekitavad. Mida mõnusamalt rõivas keha vastas on, seda rohkem tahan ma seda kasutada.ˮ

Käsitööna valminud kollektsioonis on materjalidest peamiselt kasutusel puuvillad, siidid ja šifoonid. Värvidest domineerivad valge, sidrunikollane, lavendlililla, helekollane, beež ja must.
Kollektsiooni ja kõike selle juurde kuuluvat on kohe pärast esitlust võimalik kohapeal ka lähemalt vaadata. Avatud on showroom Marimo kollektsiooni, Kadri Kruusi aksessuaaride ja Ettel Jewellery ehetega ning maitsemeeli paitavad Lindt ja ZinZino.

Ürituse ametlik afterparty jätkub kohe pärast esitlust Telliskivi Loomelinnakus Foody Alleni restoranis, kus meeleolu loovad DJ Tõnis Kotsar ja Beefeater.

Uksed avatakse kell 18.30 ning kollektsiooniesitlus algab kell 19.00. Kuna kohtade arv on piiratud, palume istekoha broneerida hiljemalt 1. maiks, kirjutades mariliis@marimofashion.com.

Lisa kommentaar