Marimo kevadkollektsiooni müügipäev

Juba sel laupäeval, 7. mail ootab disainer Mariliis Soobard kõiki huvilisi MARIMO Boutique’i tutvuma MARIMO kevadkollektsiooniga “Dash of Daydreams”.

marimo

Foto: Riina Varol

Müügipäeval saavad kõik soovijad proovida nii Marimo värsket kevadkollektsiooni kui ka eelmiste hooaegade mudeleid ning ühtlasi võetakse vastu ka lõpukleitide ning pulmakleitide tellimusi.

“Kuna olen terve päeva ise kohapeal, on Marimo müügipäev ideaalne neile, kes pole veel jõudnud või julgenud oma kleidisooviga moedisaineri juurest läbi astuda ning tahavad näha, kuidas see üldse käib. Loomulikult ootame väga ka kogemustega disainerrõivaste sõpru ning Marimo praeguseid kliente,” märkis Mariliis.

Müügipäev toimub Tallinna vanalinnas asuvas Marimo Boutique’is (Müürivahe 17 hoovis) ning uksed on avatud kl 11 – 18. Sel päeval on oma näpunäiteid ja stiilinõu jagamas Marimo Fashioni peadisainer Mariliis Soobard. Kasutage seda suurepärast võimalust!

Kõiki moehuvilisi ootab ka tervitusjook.

MARIMO on eestimaine kvaliteet moebränd, kelle missiooniks on luua elegantseid rõivaid ettevõtlikele ja eneseteadlikele naistele, kes teavad oma väärtust.

Lisa kommentaar