Marimo esitleb eksklusiivset kollektsiooni

Tänasest, 22. septembrist, esitleb kodumaine rõivabränd MARIMO oma sügistalvist kollektsiooni „MOONLIGHT MAGIC“. Värske kollektsiooniga on võimalik tutvuda MARIMO kodulehel, moebutiigis Sinine Siidsall ning privaatsetel esitlustel.

Foto: Riina Varol

Brändi disaineri Mariliis Soobardi kohaselt annab MARIMO-päraselt elegantsele ja naiselikule kollektsioonile seekord tooni tema lemmikaastaaeg – hilissügis. ““Moonlight Magic“ on oma lihtsa ja puhta joonega inspireeritud sügisöisest kargusest ning looduse müstilisest vaatemängust. Soovisin, et seda täiuslikkust ja võlu tooksid esile ka kollektsioonis kasutatavad materjalid – peamiselt siidkangad, vill ja kašmiir. Sügisööde maagiat annab edasi ka väliselt lihtsa joonega rõivaste kirgas sisemus – kollektsiooni kvaliteetsed ja pehmed siidvoodrid on öise tähistaeva mustriga, mida täiustavad kahvaturohelise kuu tooni siid ning öösinine puuvill-siid,” lisas Soobard.

Kollektsioonis domineerivad öised värvid – navy-sinine, must, kahvaturoheline, hall, valge ning selle üheks osaks on ka minimalistlik eksklusiivliin.

Foto: Riina Varol

Kuna sügistalv on endasse vaatamise aeg, on MARIMO sel hooajal otsustanud oma kollektsiooni tutvustamiseks teha ühe suure esitluse asemel mitu pisemat ja personaalsemat kokkusaamist, kus igaühel on võimalik uut kollektsiooni proovida, küsida disainerilt nõuandeid-soovitusi ning uurida kuidas täpselt uus kollektsioon sündis. Moehuvilised saavad MARIMO kollektsiooniesitlustele registreeruda kontakteerudes aadressil info@marimofashion.com. Lisaks ootab uus kollektsioon kõiki ka moebutiigis Sinine Siidsall (Müürivahe 17).

Lisa kommentaar