MARI elurõõm

Taas kord naistepäevaks, 8. märtsiks tuli Marilin Sikkali kodumaisel rõivabrändil MARI välja kevad- ja suvekollektsioon „COTTON CANDY”. Kollektsioon on ammutanud inspiratsiooni elamise lustist ‒ kevadisest tärkamisest, suvistest piknikutest, lapsepõlverõõmudest ja armumistest.

Kollektsioon on Marilinile iseloomulikult värviküllane, domineerivad kirkad, selged ja pastelsed põhitoonid. Rõivad on hetke tippmoele omaselt veidi retrohõngulised. Ka pildikeel on seekordse kollektsiooni puhul valitud vastav. Ainulaadsed prindid ning meriinovillased kanditud kudumid sobivad nii kontori-, pikniku- kui ka rannahooajaks. Kollektsioonis olevad seelikud, tuunikad, kleidid ja kampsunid on naturaalsetest materjalidest, mis tagavad eriti suvisel ajal ülima kandmismugavuse.

Marilin on alati loonud lisaks naistemudelitele ka midagi noorematele kandjatele, nii on ka seekordses kollektsioonis olemas seelikud teismelistele ning tuunikad-kleidid pisematele. „Armastan ikka sättida kogu naispere riietust kokkusobivaks ansambliks, aga lähtun siiski ka igaühe isiklikest eelistustest ‒ kes armastab seelikuid erinevate toppidega, kes mugavaid tuunikaid või hoopis “keerutavaid” kleite,” kommenteerib Marilin.

Oma kollektsioonide pildistamisel on Marilin juba aastaid kasutanud tunnustatud ja silmapaistvaid Eesti naisi, nagu Cathy Korju-Tullkvist ja Lilia Üksvärav-Kristianson. Seekordse kollektsiooni reklaamnäoks on aga Katrin Pihela ‒ naine ja ema, kes oskab nautida igat naiseks olemise hetke ning olla oma imeliselt hoolitsetud välimuse, stiilitaju, toimekuse ja tarmukusega eeskujuks ning inspiratsiooniks tuhandetele Eesti naistele.

Marilin Sikkali loominguga saab tutvuda disaineri koduateljees Nõmmel (eelnevalt ette teatades mari@mari.ee), kodulehel ja FB lehel.

Lisa kommentaar