Marc Caini modernne romantika

Rahvusvaheline rõivabränd Marc Cain esitles 6. aprillil Väike-Karja butiigis oma värskeimat kollektsiooni. Moepublikuni jõudis kevad-suvi, mille peakangelaseks on enesekindel naine, kelle garderoobis harmoneeruvad modernne klassika ja romantilised pitsdetailid.

Teiste seas ütlevad oma sõna sekka luksuslik kašmiir, voogav siid ning eksperssiivsed lillemustrid. Sündmusel võlus külalisi kaunis harfimuusika Liis Viiralt ja tutvustati ka Jaapani luksusliku nahahooldussarja Sensai uusi tooteid.

70ndate mõjutustega kevad-suvine kollektsioon on kooslus boheemlaslikust vabaajamoest ja tulevikku vaatavast romantikast. Mänguliste ja kohati isegi tütarlapselikele lõigetele lisavad vürtsi etniline mustritemäng ning eksklusiivsed materjalikooslused. Pliseeritud seelikud, hipihõnguline narmasääristus ja kõrge pihaga püksid on vaid mõned uustulnukad, kes on ennast Marc Caini klassika kõrval sisse seadnud.

Erilisel kohal on algava hooaja kollektsioonis kindlasti heledates varjundites heegeldatud kleidid, millele teevad komplimendi safari stiilis linane ja suvine tviid. Kõrget lendu jätkavad moelaval praktilised keebid ja kulutatud effektiga püksid. Värvipaletti domineerivad üdini naiselik elevandiluu ja kirgas valge, mille hulka on aktsendiks lisatud julgeid lilledetaile ja terrakota hõngu. Aksessuaaridevalikust leiab nii laias valikus tenniseid, nahkpunutistega sandaale, kui ka siidsalle.

Lisa kommentaar