Mängulisus kombineeritud praktilisusega

Kolmapäevase Tallinn Fashion Weeki juhatas sisse esimest korda moenädalal üles astunud Carmen Klooren, kelle kollektsiooni märksõnadeks on kergus, mängulisus ja mugavus. Klassikalised pintsakud ja püksid vaheldusid mänglevate kleitide ja seelikutega. Kollektsioonis leidub nii show-stoppereid kui ka igapäevaseid elemente, mida saab omavahel kombineerida. Disaineri peamine eesmärk on luua tooteid, mis on praktilised ja mida saab enda igapäeva garderoobi sobitada.

Kollektsioon tõi tagasi diskoajastust inspireeritud sära ja julged siluetid. Külmadeks talveõhtuteks on Carmen Klooren loonud oma esimese villa-kašmiiri mantlite kollektsiooni. Mantlid on nii vabalt istuvas kui ka form-fitting lõikes ja annavad laia valiku erinevate siluettide vahel.

Kollektsiooni seob klassikaline ja ajatu stiil, mille bränd oma käekirjaga on edukalt sidunud. Brändi signatuuriks on naiselik ja ajatu slow fashion. Iga look on hoolikalt läbi mõeldud ja seob mugavuse elegantsusega. Lihtne, silmapaistev, mänguline klassika – see kõik iseloomustab moebränd Carmen Klooreni uue kollektsiooni olemust.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar