Mänguline värvidemaailm

Maailm meie ümber on tõmbunud must-valgeks. Päevast saab öö ja ööst saab päev, kõik on sügavalt monokroom. Kas nii siit edasi sammumegi? Disainer Tiina Talumees ütleb EI! On aeg tuua värv tagasi meie igapäeva! Ja just seda teebki Tiina oma kevadkollektsiooniga – pikib meie ellu värvidemängu helgeid noote, seiklusvabadust, kandvat enesekindlust ja sügavat armastust ning elujanu.  

Disainerile omaselt on tema lähenemine, valitud materjalid ja tema töö taga olev tähendus alati mitmekihilised ning lahti pakkida on palju. Tuliuus kollektsioon COLORAMA jutustab haarava loo uue maailma keerises enda keseme ja tõelise mina hoidmisest. Keskendudes iga hingetõmbega heale energiale ja edasiviivale jõule. On aeg uuesti kalibreerida! „Kõlab kuidagi lihtsalt, aga ma arvan, et rõõmu leidmine on otsus. See tuleb ära tunda ja ligi lasta. Iga liigutus, mida sa teed, mõjutab midagi järgmist ja kõik on seotud. Rõõm on väikestes asjades, lihtsates detailides ja ma usun, et kui näiteks ümbritsed end iluga, laeb see omakorda positiivsete emotsioonide ja motiveerivate mõtetega. Kui rajad väärtust, loob see hingelise tasakaalu mõistlikkuse ja mõttetuse vahel ning annab perspektiivi„ sõnab Tiina.

Kollektsiooni värvigammad on kirkalt kirevad, et mustrite ülevoolavad meeleolulained peade kohal kõrguksid. Vikerkaarespekter on täismahus kasutuses kõigis oma täis- ja pooltoonides ning ükski kooslus ei ole tabu.  Kollektsiooni jaoks valminud originaalprindid on oma koha leidnud voogaval siidkangal ja keha embaval trikotaazil.

Tiina Talumees on aeglase moe bränd, mille eesmärk ei ole kunagi olnud võita hinnalahinguid või täita riidepuud masstoodanguga, sest sellest olulisem on ökoloogilise jalajälje vähendamine. Tiinal on suur soov, et tema looming oleks pikka aega kantav ja selle väärtus riidekapis ajaga vaid kasvaks, sest kvaliteet on investeering tulevikku.

Lisa kommentaar