Mänguline moeformance

Kriss Soonik sügis-talvine 2021 kollektsioon on üle pika aja taas fookusega aluspesul ja sobib ideaalselt lõpetama Fotografiska Tallinnas fotograaf Ellen Von Unwerthi näitust “Pühendumus! 30.aastat naiste jäädvustamist”.  Huvitava faktina võib välja tuua, et Saksa fotograaf Ellen Von Unwerth on pildistanud kodumaise disaineri Kriss Sooniku ikoonilist “Susan Chic” body juba 9 aastat tagasi.

Ellenvonunwerth_jul

Foto: Ellen Von Unwerth

Neljapäeval 26. augustil on huvilised oodatud Fotografiskasse moeformance´ile, kus ärkab ellu uus kollektsioon. Mänguline, kelmikas, täis vimkasid – nii moeõhtu kui ka uued disainid, aga ka lõppev fotonäitus. Kriss Sooniku uues kollektsioonis  leiab nii leopardimustrit mündirohelisel taustal, südameid hallil trikotaazil kui ka süsimustade väljalõigetega loungewear’i. Märksõnadeks on mugavus, seksikus ja salapära. Nagu brändile kohane, segatakse kollektsioonis kokku nii pesu kui mõnusad sohvariided.

soonik

Foto: Sandra Palm

Peale moeshow’d jätkub pidu Fotografiska katuseterrassil afterparty’ga, kus DJ Sten Zeider viib mõnusa muusika saatel emotsioonid öösse.

Sündmus algab kell 19:00, show algus kell 19:30.

Samal õhtul avatakse kuni 29.augustini Fotografiska Tallinna kingipoes Kriss Sooniku pop-up pood.

Pileteid on piiratud koguses saadaval Piletilevis.

Kriss Soonik Loungerie bränd sai alguse 12 aastat tagasi, Eestisse jõuti aga alles 2011. aastal, kui brändi asus siin esindama pesupood Ulakas Kaunitar. Lisaks Ulaka Kaunitari poele on võimalik soetada Kriss Sooniku kollektsioone Tallinna Kaubamaja Eesti Disaini alalt, Kriss Soonik stuudiopoest Paavli 5/2 ning tellides kodulehelt www.kriss-soonik.com. 26.- 29.augustini on võimalik soetada Kriss Soonik tooteid Fotografiska Tallinna kingipoest.

Kriss Sooniku disainpesu eripära on, et enamus sellest on kantav ka ülerõivastena, mis teeb loodud esteetika nähtavaks. Mainimata ei saa jätta kassilogoga kangast ning ikoonilisi pitstiibadega veluurist hommikumantleid, millest on arenenud terve seeria sarnase motiiviga rõivaid. Viimased paar aastat on jõudsalt liigutud üleriiete valdkonda.

Kogu Kriss Sooniku tooted valmistatake Eestis. Lisaks on brändi tooted saadaval üle kogu maailma. Eksootilisematest kohtadest näiteks Saudi-Araabia ja Jaapan. Bränd on kogunud tuntust ja tunnustust moeajakirjades Vogue, ELLE, GQ, Cosmopolitan ja Style.com. Aastal 2013 võitis disainer Kriss Soonik-Käärmann Eesti kõrgeima moeauhinna Kuldnõel.

Lisa kommentaar