Mänguline luksus

Eesti juurtega bränd Alpaka esitles Tallinn Fashion Weekil kordumatut kollektsiooni, mis ühendab omavahel luksuslikud materjalid ja mängulised nüansid.

Esmakordselt esitles Alpaka uut kordumatut, ent mängulist Seasonless Luxury Leisure kollektsiooni, mis ühendab endas erakordselt pehme ja sooja alpakavilla, luksusliku mooruspuu siidi ning orgaanilise Pima puuvilla. See unikaalne õhkõrnade materjalide kooslus muudab rõivad imeliselt kergeks ja laseb nahal hingata, hoides keha samal ajal mõnusalt soojas.

Kollektsiooni loojaks on Alpaka peadisainer Anni Ilves, kes ammutas inspiratsiooni looduse ilust ja mitmekesisusest. Graatsilistest tuuleiilidest said vooglevad siluetid ja voolava vee uuristusest liivakivis lisandusid mängulised nüansid, mis lisavad veidi omapära, kuid sulanduvad valatult igapäeva garderoobi. Looduslikult mahedad toonid ja kvaliteetsed materjalid hoolitsevad selle eest, et kudumid oleksid hooajaülesed ja kantavad ka aastate pärast.

Mugava, kuid samaaegselt šiki kollektsiooni põhirõhk on meid ümbritseval uuel reaalsusel. “Olgugi, et mood o praegu vaevalt esmatähtis, usume, et riietel võib sageli olla enesetundele oluline mõju. Uus kollektsioon sisaldab mudeleid, mis on uue igapäevaelu jaoks funktsionaalsed, milles tunneb inimene end hästi ja on oma värvitoonidelt lihtne sobitada, luues pingutusteta elegantse õhkkonna,” kirjeldab bränd uut kollektsiooni.

Maailmas, mis on täidetud lühiajaliste toodetega, mille eesmärk on rahuldada koheselt mööduvaid väikeseid kiusatusi, loob Alpaka ilu, mis ei ole hooajaline, vaid ajatu, kordumatu ja kestev.

Lisa kommentaar