Mäng vormidega

Moekunstnik Raili Nõlvak jätkab oma sügis-talvises kollektsioonis eksperimenteerimist lõigete ja detailidega. Disaineri eesmärk on pakkuda tooteid, mis üllatavad iga nurga alt vaadates, säilitades siiski kandmismugavuse, naiselikkuse ja elegantsi.

Kollektsiooni inspiratsiooniotsingutel jätkas Raili süvenemist aasialiku rõivastuse põhimõtetesse, kus domineerivad volditud detailid, vastukaaluna värviplokid ja erineva olemusega materjalide ühendamine. Kollektsiooni kuuluvad nii samuraipükste modifikatsioonid kui põllest inspireeritud topid.

Vaoshoitud värvigammaga kollektsiooni baastoonideks on sügav sinakashall, must ja beež, mida täiendavad intensiivsed värvid detailides või toppidena. Ühendades eripalgelisi mõjutusi on disainer loonud kollektsiooni, mis on samaaegselt intrigeeriv ent tasakaalukas.

Rõivaid iseloomustavad inspireerivad mängud vormi ja konstruktsiooniga, ning väikesed ootamatud detailid rõivaste juures. Läbiv joon disainis on kontrast range geomeetrilise loogika ning kerge naiseliku fluidumi vahel. Oma töös otsib Raili Nõlvak alati tasakaalu funktsionaalsuse ja väljendusrikkuse vahel.

Sügis-talv 2016/2017 kollektsiooni esmaesitlus toimub 19. oktoobril Tallinn Fashion Weekil.

Kollektsioon on saadaval disainipoes TALI Tallinnas, Disainimajas Tartus ning Galerii Centralis Pärnus.

Lisa kommentaar