Mäng värvidega

Meil on hea meel teatada, et moedisainer Jana Tafenaul on valminud värske sügistalvine moekollektsioon.

Uues kollektsioonis pakub disainer täislahendust kogu sügistalviseks hooajaks, alates soojadest jakkidest ja mantlitest kuni pidulike komplektideni tähtsale sündmusele. Arvestades tänapäeva naise stiilse maitse ja ühtlasi praktilisust väärtustava meelega, on kogu kollektsioon üles ehitatud ühtses kontseptsioonis. Kõik komplektid sobituvad omavahel suurepäraselt ja loovad ühtse terviku iga naise garderoobis.

Moedisainerina jäi Jana kollektsiooni luues enda käekirjale truuks – selles kajastuvad lakoonilisus, lihtsus, minimalism ja puhtad jooned. Arhitektuurne minevik annab endast märku ka selles moekollektsioonis.

Erinevalt üldisest valitsevast minimalistlikust joonest lasi Jana aga oma fantaasial lennata värvide valikul. Lakooniliste vormide taustal toimub tõeline värvide ja faktuuride mäng: siin on olemas fuksia värvi pits, erksat tooni kollane villane, nahk, jacquard ja isegi metall-litrite läige. Ja miks mitte rõõmustada vihmast sügist lendavate liblikamustriliste pükstega ja oranžikas-punase mantliga!

Rõivaste siluetid on vabad ja sobivad igat tüüpi figuurile. Disainerile on tähtis, et ta saab pakkuda meie vägevatele naistele mugavaid, praktilisi ja ühtlasi loomingulisi rõivaid igapäevaseks kandmiseks.

Jana jaoks ei pruugi inimene esmapilgul teada, milline riideese istub just talle ideaalselt ja mis mitte. Rõivaste valimisel on aga kindlalt vaja lähtuda ühest üliolulisest tingimusest – vaja on mõista, millises riietuses tunneb naine ennast mugavalt, jättes ruumi ka millegi uue katsetamiseks ja avastamiseks. On vaja proovida ja tunnetada.

Tänapäevane ettekujutus luksusest on ajas oluliselt muutunud. Luksus ei väljendu enam kindlasti üksnes materjali raskuses, ebapraktilisuses ja reaalsest maailmast eraldatuses. See peitub hoopiski rõivaste kättesaadavuses, nooruslikkuses, vastavuses reaalsusele ja mugavuses.

Snobbery laguneb järk-järgult, luksus aga hakkab üha enam vastama tänapäeva naise vajadustele. Meie kiires ja pidevalt muutuvas maailmas on oluliseks väärtuseks saanud oma aeg, vaba eneseväljendus ja isiklik mugavus. See väljendub ka naise garderoobis. Selline naine näeb võrdselt atraktiivne välja nii liibuvas kleidis kui ka laiades pükstes ja õlgadel vabalt langevas mantlis,” ütleb Jana veendunult.

Jana Tafenau uut kollektsiooni saab proovida ja tunnetada Niine 11, Tallinn. Helistage talle, ette 51 925 390 ja leppige sobiv aeg kokku.
www.janatafenau.com

Lisa kommentaar