Maalähedane linnaromantika

Märtsi alguses kevadkollektsiooni esitlenud moebränd DIANA ARNO on valmis saanud ka kollektsiooni suvisema järje, mis kannab endas jätkuvalt mõjutusi 1970ndatest. Kollektsioon jutustab loo neiust, kes on läinud maalt suurlinna oma unistusi ellu viima, kuid pole oma juuri unustanud. Hoolimata linnamoe mõjutustest jääb ta siiski armsaks ja naturaalseks, sulandades osavalt oma stiili trendikasse linnaruumi.

Suvekollektsioon on kerge ja õhuline, inspireeritud suvisest loodusest, värskest maaõhust ning heinamaal mänglevast tuulest, mis kõik on keeratud DIANA ARNO käekirjale omaselt linlikku võtmesse. Voogavad maksiseelikud ja -kleidid, moodsad volang- ja rüüsdetailid ning trendikad metallik-kangad on vaid mõned märksõnad suvekollektsiooni kirjeldamiseks. Lai värvide ning lõigete valik võimaldab pea igal naisel kollektsioonist oma leida.

„Ühest küljest on maatüdruk metafoor, mis sümboliseerib inspiratsiooniallikaid, kangaste naturaalsust, aga ka detaile, mis on laenatud kantri-stiilist,” räägib brändi disainer Diana Arno. „Siiski on minu jaoks suvise looduse ja maatüdruku sümbioosis romantikat, mida soovingi läbi seekordsete kangaste ja siluettide valiku edasi anda.”

DIANA ARNO suvekollektsiooniga on võimalik tutvuda esinduspoes Tallinna vanalinnas, aadressil Väike-Karja 1.

Lisa kommentaar