Ma chérie by Iris Janvier

Iris Janvieri uue limiteeritud kollektsiooni Ma chérie esitlus toimub 15. mail Tallinna Botaanikaaias, kuhu on kõigil huvilistel ka vaba ligipääs.

xj2

Foto: Iris Janvier

Ma Cherie- mu kullake, ihaldusväärne, kuid samas veidi kättesaamatu – just nii on Iris Janvieri uue limiteeritud kevad-suvise kollektsiooni nimi. Kollekstiooni kõiki mudeleid limiteeritud koguses, mõned üldse ainueksemplarid. See peaks lisama kollektisoonile ainulaadsust ja eksklusiivsust. Kokku leiab Ma chérie by Iris Janvier kollektsioonist üle 50 rõivakomplekti.

xj1

Foto: Iris Janvier

Ma chérie juures on kasutatud eranditult väga kvaliteeetseid kangaid. Kollketsiooni üldpilt on romantiline ja tütarlapselik. Vürtsitamaks klassikalist joont sai lisatud kleitidele, pluusidele, seelikutele romantilisi pisidetaile – satse, volange, vöösid, pitskaunistusi. Värvigamma on kevadiselt rõõmus ja värviküllane. Kõik Ma chérie kleidid on pisidetailideni läbimõeldud,et nad oleksid lisaks romantilisele ja naiselikkust rõhutavale joonele ka praktilised. Võimaldades aktiivsel naisel joosta kodu, töö ja kohtumiste vahet selleks oma riietust vahepeal muutmata. Alates mai lõpust on saadaval ka erinevad aksessuaarid, millega kleite omanäoliseks muuta või neile kiirelt pidulikum välimus anda.

xj3

Foto: Iris Janvier

Ma chérie by Iris Janvier moeetenduse modellid on eesti ettevõtlikud ja edukad naised, kes on nii stiilsed kui arvamusliidriks omas valdkonnas. Üheskoos moeetenduses kaasalöövate naistega soovitakse kinkida killukese usku, tunnustada ja motiveerida sama edukalt edasi õppima 5-t noort tütarlast turvakodudest, lastekodudest ja suurperedest, kellel on väga head õpitulemused ja püüd jõuda kaugemale ning muuta oma elu. Ma chérie by Iris Janvier kingib neile meelepärased kleidid, soengu ja meigi ning kingad,et nad saaksid enesekindlat minna vastu võta oma koolilõputunnistus.

Ma chérie by Iris Janvier moeetendus ja kinkekaartide üleandmine saab toimuma 15. mail Tallinna Botaanikaaias Tulbifestivali raames, kuhu kõik huvilised ka kollektsiooniga tutvuma saavad tulla. Kokku toob Ma chérie by Iris Janvier välja 50 komplekti rõivaid täiskasvanutele ja 10 kleiti lastele.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar