Lumimarjane muinasjutt

Kodumaine rõivabränd MARIMO on välja tulnud oma sügistalvise kollektsiooniga „SNOW BERRIES“, millega on võimalik tutvuda nende kodulehel ja esinduspoes ning privaatsetel esitlustel.

M1DS_5603

Foto: Riina Varol

Brändi disaineri Mariliis Soobardi sõnul on selle sügistalve kollektsiooni inspiratsiooniks igatsus ühe tõeliselt muinasjutulise talve järele. „Inspiratsiooniks on kõik need talveelamused, millest mõnel talvel kas ilma või graafikute tõttu täielikult ilma jääme – värsked helbed sätendamas lumevaibal, udulooris kõrguvad lumetompudest rasked puud, siirupiselt mööda jõesängi nirisev süvasinine vesi ning härmatanud pihlakad ja lumimarjad,“ lisas Soobard.

Kollektsiooni läbivaks värviks on valge, mida toetavad teiste põhitoonidena  hõbehall, tumesinine, veinipunane, jõuluroheline ja õrnroosa.  Nagu Marimol kombeks, on kollektsiooni üheks osaks ka minimalistlik eksklusiivliin, millele lisandub peatselt pidulike õhtukleitide sektsioon.

Sarnaselt eelmise aasta sügistalvisele kollektsioonile teeme ka sel hooajal kollektsiooni tutvustamiseks ühe suure esitluse asemel mitu pisemat ja personaalsemat kokkusaamist, kus igaühel on võimalik uut kollektsiooni proovida, küsida disainerilt nõuandeid-soovitusi ning uurida, kuidas täpselt uus kollektsioon sündis. Moehuvilised saavad MARIMO kollektsiooniesitlustele registreeruda kontakteerudes aadressil info@marimofashion.com. Lisaks ootab uus kollektsioon kõiki MARIMO esindusbutiigis Müürivahe 17.

Vaata kollektsiooni tutvustavat videoklippi

Lisa kommentaar