Liselotte Watkins lõi Marellale erikollektsiooni

Moebränd Marella tõi müügile erikollektsiooni LW x ART. 365, mis on sündinud koostöös Rootsist pärit moeillustraatori ja stilisti Liselotte Watkinsiga. Viru Keskuse esinduspoes saadaval olevaid moetooteid iseloomustab kunstniku unikaalne ning eristuv stiil.

LiselotteWatkins_

Fotod: Tootja

Liselotte Watkins lõi LW x ART. 365 kollektsiooni jaoks julged ja omanäolised mustrid, mis väljendavad suurepäraselt tema kunstilist käekirja ja olemust. “Mulle meeldib mõelda, et see kollektsioon on edukale naisele,” sõnab Watkins. “Kellelegi, kes oskab elust rõõmu tunda ning kanda mustreid ja värve.”

LiselotteWatkins

Kui tavapäraselt on Marella ART. 365 kollektsioon vaid must-valgetes toonides, siis Watkinsi loodud mustrid on rõivastele jõudnud ka värvilisena. Kaasaegse ja naiseliku joonega toodete hulgas on näiteks erinevate lõigetega kleite, pluuse ja salle.

LWxART365_Marella_2

 

Rootsist pärit Liselotte Watkins õppis Dallase kunstiinstituudis ning alustas oma karjääri New Yorgis. Hiljem kolis ta Itaaliasse ning elab hetkel oma perega Roomas. Liselotte Watkinsi moeillustratsioone on Tallinnas eksponeeritud 2015. aastal rahvusvahelisel näitusel “Uus Põhjamaade moeillustratsioon II”, mis oli avatud Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis. Viru Keskuse esitletud näitus, kus olid väljas viie riigi 21 illustraatori tööd, jõudis hiljem ka Gruusiasse, USA-sse, Ungarisse ja Rootsi. Watkinsi tuntuimate klientide hulka kuuluvad teiste hulgas Prada, Miu Miu, Vogue, Absolut Vodka ja H&M.

Marella esimene kollektsioon loodi 1976. aastal, iseseisva firmana alustas 1988. aastal. Marella on Max Mara Group osa ning pakub naistele glamuurseid ja kaasaegseid rõivaid.

 

Lisa kommentaar