Linnalik graatsia

Jazz on täis kirge ja improvisatsiooni – kõike, mida ühelt õnnestunud suvelt oodata võib. ELLEN RICHARD’i uus kollektsioon on leidnud omase rütmi ning ootab Telliskivi Loomelinnaku stuudiopoes publiku kaasahaaravat energiat.

Minimalistliku joonega kodumaine rõivabränd on jäänud oma liistude juurde, aga selle suve „kauamängivalt“ leiab uut lähenemist ja järgmise sammu enesekindlat tulekut. Kimonod on asendunud linaste pintsakute ja trench-coatidega, kleidid on leidnud laiemaid lõikeid ja rohkem kombineerimisvõimalusi. Värvigamma sobib nii randa kui restorani ning varus on taaskord ka üllatavaid detaile.

„JAZZ kollektsioon on inspireeritud suurlinna mugavusest ja linnalikust  24/7 kestvast graatsiast. Kollektsioonis on tooted, millega süüa kodukohvikus hommikusööki, teha tööd nii kontoris kui pargis, tantsida nii klubis kui festivalil, olles alati valmis järgmiseks olukorraks,“ – kirjeldab Ellen Richardi disainer Kristi Pärn kollektsiooni olemust. „Materjalidest oleme jäänud kindlaks paksemale linasele ja õhemale viskoosile, sest n-ö kauamängiv kollektsioon peab olema seljas mugav!“

JAZZ kollektsioonist leiab endale aastateks mõnusat tausta, kui ka korralikku sahmakat, millega tuttavaid üllatada. Tootevalikus on püksid, kleidid, jakid ja pintsakud.

ELLEN RCHARD’i stuudiopood on Telliskivi Loomelinnakus avatud T-R 11-18 ja L-P 11-17.  

Lisa kommentaar