Lindex muutub ülemaailmseks

Rootsis asutatud moekaupade jaemüüja arendab jätkuvalt oma veebipakkumist. Seekord koos ülemaailmse moekaupade keskusega ASOS, kes pakub Lindexi aluspesu ja öörõivaste valikut klientidele kogu maailmas.

lindeks

Foto: Tootja

Et suurendada oma konkurentsivõimet ja tugevdada positsiooni kanaliteülese moekaupade pakkujana, on Lindex hakanud hiljuti tegutsema väliste veebipartneritega. Lindex on liitunud ASOS-e rahvusvaheliste kaubamärkide nimekirjaga, mis muudab meie moekaubamärgi kättesaadavaks enam kui 200 riigis kogu maailmas.

“Lindex on väga kliendikeskne ettevõte. Tahame kliendile pakkuda väljapaistvat ostukogemust ning selle osaks on kohtuda kliendiga seal, kus ta soovib meiega kohtuda. Meil on hea meel laieneda koos ASOS-ega ning jõuda oma järgijateni igas maailma osas, kus nad viibivad”, ütleb Henrik Sörstedt, Lindexi kliendikogemuse juht.

ASOS on ülemaailmne moekaupade ja stiili sihtkoht ning suureks täienduseks Lindexi füüsilistele kauplustele, veebipoodidele ja muudele veebipartneritele. Selle suve alguses saab Lindexi pesu osta ka veebipoest Nelly.com.

Lisa kommentaar