Lilli Jahilo on müügil luksuskaupade veebikaubamajas

Lilli Jahilo 2019a. kevadsuvine kollektsioon on tänasest müügil Ameerika luksuskaupade veebikaubamajas Moda Operandi.

lilli-jahilo-summer-spreads

Fotod: Sandra Palm

Terve novembrikuu jooksul on Lilli Jahilo uusim kevadsuvine kollekstioon “The Heat Wave” müügil Ameerika luksuskaupade veebikaubamajas Moda Operandi, saades nii kättesaadavaks moegurmaanidele üle terve maailma. See on juba teine järjestikune aasta, kui Moda Operandi LJ brändiga koostööd teeb.

lilli-jahilo-summer

 

Moda Operandi on üks maailma olulisematest veebikaubamajadest, mis lisaks selliste tuntud nimede nagu Balmain, Prada, Victoria Beckham ja Oscar de la Renta müümisele on võtnud südameasjaks uute brändide maailmale tutvustamise.

Ettetellimise ehk pre-order näol on tegu üha enam populaarsust koguva jätkusuutliku ärimudeliga, kus valmis toodetakse vaid konkreetse eeltellimuse saanud mudelid. Just sellisel põhimõttel toimub müük läbi M’O veebipoe.

lilli-jahilo-ss

“Mul on ülihea meel teha taaskord koostööd legendaarse Moda Operandiga ning näha oma loomingut nende veebikeskkonnas müügil. Sellised asjad ei juhtu üleöö, vaid on pikaaegse pühendumise ning tiimitöö tulemus. M’O kaudu jõuavad meie tooted klientideni Torontost Hong-Kongini ja üle terve USA. Väga muljetavaldav, mis võimalusi veebikaubandus ühele väiksele brändile pakub. Olen tänulik ja rõõmus, et meie hoole ja armastusega loodud kleite hinnatakse globaalselt,” kommenteerib Lilli.

lilli-jahilo-summer-spread

“Uusim kevadsuvine kollektsioon on moemaailma tippudega ühes hingamises, mida tõestab äsja lõppenud moenädalatel nähtu. Ka nn modest fashion trend, mis araabiamaadest alguse saanud ja üleilmselt üha rohkem hoogu juurde saab, on Lilli Jahilo kollektsioonides alati esindatud olnud. Superkollektsioon, mis oma efektsete statement mudelitega kõnetab naisi Lähis-Idast Ameerikani, ” lisab Lilli Jahilo brändi esindaja Dubais, Reet Kivi.

Kevadsuvise kollektsiooniga on võimalik tutvuda ka Lilli moemajas kohapeal, Tallinnas Kalamaja südames, Valgevase 13, teisipäevast reedeni kl 12-17.

Lisa kommentaar