Liisa Soolepp “KuuKuu”

Rõivadisainer Liisa Soolepp on oma loomingus keskendunud kudumitele, mis on üheaegselt ajatud, unikaalsed ja praktilised. Disainer on oma kollektsiooni loomisel asetanud rõhu materjalivalikule ja mustritele. Liisa loomingut iseloomustavad geomeetrilised märgid ja soov luua ajatut disaini, tagades seeläbi kudumitele pika eluea.

Inspireerunud Kuust, leidis moekunstnik kollektsiooni loomisel innustust just sellest maagilise muutumisvõimega taevakehast, mis alati oma ühe poolega maa poole vaatab, ent teise peidus hoiab. Just niisama erinäoline, kui see müstiline ööde valgustaja, on ka materjalide valik, mida on kollektsiooni loomisel kasutatud. Kombinatsioonidest villaste ja vanutatud ning hõbedaste ja läikivate pindade vahel tekivad põnevad faktuurid.

Andmaks edasi Kuu salapäraseid varjundeid on kollektsiooni värvivalikus kasutatud hallikaid, sinakaid, hõbedasi, pruune ja murtud pastelseid toone. Kuu tagumisest poolest inspireerituna on selle kollektsiooni puhul rohkem tähelepanu saanud ka kudumite seljaosad. Disaineri sõnul annab Kuu vabaduse alateadvusele ja intuitsioonile, mis omakorda avab tee loovusele.

Liisa tegemistel saad silma peal hoida
https://www.facebook.com/LiisaSoolepp

Lisa kommentaar