Liina Stein valas sügise ilu rõivastesse

Armastatud moeloojal Liina Steinil on valminud uus sügis- ja talverõivaste kollektsioon, millest valminud fotosid jagame nüüd ka eksklusiivselt meie lugejatega. Laske ilul hea maitsta!

Põhjamaade sügisele omase hämaruse ja hülgehalli vastukaaluks on Liina Steini uues kollektsioonis kirgastes värvitoonides kohavat, vallatut ning sädelevat elegantsi.

Hämarad sügisööd toovad peohooaja üha lähemale ja lähemale – saabuvad tähtpäevad, sünnipäevad ning jõulu- ja aastavahetuspeod ootavad oma uues ilus kõiki vallatuid printsesse, malbeid romantikuid ning alati klassikaliselt kauneid daame. Kõikidele nimetatutele on Liina Steini uues kollektsioonis palju uut ja säravat: käsitööna valminud sädelevaid pitskleite, tantsupõrandale keerutama kutsuvaid lendlevaid kleidisabasid ning ka suur valik aegumatult elegantseid väikeseid musti kleite. Väga mitmekesise värvi, suuruse ja stiilivaliku kõrval on võimalik ka kleite kandja keha järgi kohendada või õmmelda eritellimusel ainulaadne ja vapustav peokleit.

Töö uue kollektsiooniga ei ole veel lõppenud, sest näiteks oktoobri alguses valmivad uued kašmiirmantlid ja -jakid ning üha uued ja uued peokleidid. Liina Stein peab kõigile kaunitele naistele mõeldes oma loomingu puhul kõige olulisemaks eripära ning ainulaadsust ning seepärast on kõiki kleite piiratud koguses.

Liina Steini uue kollektsiooniga saab tutvuda tema stuudios, mis asub aadressil Pärnu maantee 59.

Vaata Liina Steini loomingut ka Facebookist ning kodulehelt .

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar