Lihtsalt võrratu!

Kristina Viirpalu, kes on tuntud oma imekaunite ažuursete kootud õhtukleitide poolest, näitas oma uusimat kollektsiooni 21. septembril Londoni moenädala raames luksuslikus Sandersoni hotellis.

Juba enne show algust tekitasid meeleolu nii demonstratsiooniks valitud hotelli siseõu, millele lisasid omapära troopilised taimed ja väike purskkaev, kui ka kardinate tagant paistev buduaar, kus modellid varjudena showks valmistusid. Nende liikuvad hämarad kujud lasid ainult aimata, mida vaataja kohe näha saab.

Kristina Viirpalu kujutab naist alati elegantsena, seda tõestas ka see kollektsioon. Peale selle kohati mänguline ja kindlasti ka sensuaalne. Tema varasemast loomingust tuttavad talviselt karged pitskleidid olid korraga justkui õide puhkenud. Saanud inspiratsiooni Muhu saare värvikirevast metsmaasikate ja põllulilledega mustrist, on meisterlik tikand muutunud neutraalsel taustal kaasaegseks kõrgmoeks. Väga muljetavaldavalt mõjusid puhvvarrukatega värvilise tikandiga kaunistatud bodid.

Endiselt on alles Haapsalu salli õhkõrnad mustrid ja tundsin kollektsioonis ka 1920-ndate showgirl’ide mängulisi mõjutusi rippuvate narmaste ja tupsukeste näol.

Show lõpetas Kristina klassikaline valgete pulmakleitide rongkäik.

Lisa kommentaar