Levi’s® x Justin Timberlake erikollektsioon jõuab Eestis müügile

Eelmisel aastal debüteeris popartist Justin Timberlake ikoonilise teksabrändi Levi’s® disainerina. Koostöö jätkub ning poodidesse on jõudnud uus kollektsioon, mis tähistab laulja Memphise juuri. Kollektsioon on Eestis müügil Tallinnas Kristiine Keskuse Levi’se® poes ja Tartu Kaubamajas.

timber

Fotod: Tootja

Memphis ja muusika on tihedalt seotud. Sealt on pärit Elvis Presley ja Jerry Lee Lewise rock’n’roll rütmid ja Otis Reddingi R&B gruuv. Justin Timberlake’i, Memphisest pärit artisti, looming ning stiil ei ole sellest mõjutusest samuti puutumatuks jäänud.

“Memphisel ja muusikal on minu elus alati suur roll olnud,” räägib Grammy-võitja. “Samuti selle kollektsiooni puhul. Läksin seda luues tagasi kohtatesse, mida lapsena armastasin,” kommenteerib Justin.

Koostöö raames valminud teine Justini erikollektsioon “Fresh Leaves” lisab Levi’s®e klassikutele värske twisti. Samuti peegelduvad kollektsioonis Justini lemmikpaigad tema kodulinnas. Sind viiakse tuurile Zippin Pippini Ameerika mägedele East End pargis, Skateland rulluisuväljakule ja Memphise Ülikooli Tiger-meeskonna kossuplatsile. Samuti on kollektsioon pühendatud Justini iidolitele muusikas. Selles peegelduvad muusikalised mõjutused hip-hopist, rokkmuusikast ja tänavastiilist.

levistimber

 

“Ameerika ikoonilise popartistina on Justin Levi’s®e jaoks suurepärane partner. Tähistame ühsikollektsiooniga tema kodulinna Memphist, Ameerika muusika südant ning autentset eneseväljendust,” räägib Jennifer Sey, Levi Strauss & Co turundusjuht.

Kollektsiooni südameks on loomulikult hästiistuvad teksad. Levi’s® x Justin Timberlake Kevad 2019 kollektsioonis tähendab see 501® Slim Taper kehasse töödeldud lõiget, mis on ülevalt lohvakamad, alt kitsamad ning lubavad sul vabalt liikuda. See mudel on saadaval ka kevadiselt valges toonis. Kollektsioonis on ka kapuutsiga pusad ja Trucker-tagid “Fresh Leaves” sigantuurlogoga. See on klassikaline armastatud Levi’s® Memphise-vaibiga.

Toodete hinnad on vahemikus 29.95 kuni 109.95 €.

 

Lisa kommentaar