Laura Viia “Oma mõtete vang”

Mood-Performance-Tants moeetendusele pääsemiseks läbis „Chapter 18” moekonkursi MPT veterani staatusesse pürgiv noor moelooja Laura Viia. 

Laura_Viia

Foto: Ipi Ilves

Laura kollektsioon sai alguse ehmatavast unenäost. Seigeldes läbi une, äratasid noore disaineri unemaailmast värskel lumel veerevad autorehvid, mis tekitasid ebamaist ning läbilõikavat heli. Ärgates valdas Laurat inspiratsioonipuhang ning nagu elus ikka, leidub igas halvas midagi head ja isegi tavalisest rehvist võib saada moekollektsiooni.

Tutvusta ennast
Olen Laura ning minu üheks suureks hobiks on õmblemine ja disainimine. Seetõttu alustasin sellest aastast ka õppimist Tallinna Tehnika Kõrgkoolis tehnilise disaini ja tehnoloogia erialal. Juhul kui ma parasjagu ei õmble, siis tegelen tantsimisega, mis on olnud mu kirg terve elu.

Iseloomusta enda kollektsiooni
Selleaastane kollektsioon tuleneb pealkirjast „Oma mõtete vang”, sest tihti olen oma mõtete, nii heade kui ka halbade, küüsis ning nendest lahti rabeleda on raske. Kollektsiooni läbivaks teemaks on rehvimuster.

Laura_Viia_Kollaaz

 

Milline on sinu riietumise kuldreegel?
Vähem on rohkem

Laura Viia kollektsiooni saab näha 7. mail, mil Tubina saali täidab üheks õhtuks vaatemänguline moelavastus. Lavastaja ja koreograaf Jaan Ulst viib külastajad võlumetsa, kus leiab aset erakordne moeseiklus. Külastajate ette laotub kirev maastik täis tantsu- ja performance-kunsti, millele loob visuaalselt lummavad valgusvormid valguskunstnik Taavi Toom. Õhu paneb võnkuma muusikaline kujundaja Ardo Ran Varres.

MPT piletid on piiratud koguses saadaval Piletilevi eelmüügist. Heino Elleri nimelise Tartu muusikakooli uksed avatakse külastajatele kell 20.30 ning moelavastus algab kell 21.00. Lisainfo MPT kodulehelt ja MPT Facebooki lehelt.

Mine ja tee läbi teekond võlumetsas ning loo endale ainulaadne muinasjutt!

Lisa kommentaar