Lauma esitleb uusi kollektsioone

Baltimaade juhtiv pesu ja kodurõivaste kaubamärk Lauma Lingerie pakub 2015. aasta kevad-suveks lausa 33 uut ja originaalset kollektsiooni. Kollektsioone iseloomustavad sellised märksõnad nagu õrn sära, rütmilised mustrid, erksad värvid ja elegantne graatsilisus. Kollektsioonide inspiratsiooniallikad on tulnud tänavu mitmest erinevast paigust – puuvilja- ja roosiaedadest, modernsest arhitektuurist, eksootilisest loodusest ja vääriskividest.

Lauma Lingerie disainerite meeskond kasutab seekordsete kollektsioonide juures nelja motiivi, millega luuakse justkui ainulaadsed lood, millega iga naine saab end seostada. Need naised, kes ei karda muuta oma igapäevaelu unistuseks ja nautida elu täiel rinnal mitte ainult harvadel hetkedel, vaid iga päev, tunnevad kindlasti rõõmu suitsustes hallides ja õrnades pastelltoonides kollektsioonidest, mis üllatavad pimestava sära ja meeldiva tekstuuriga. Geomeetriliste mustrite austajatele meeldivad kindlasti eri intensiivsusastmega sinised toonid koos sümmeetriliste mustritega, mis on inspireeritud maailma muutumatust rütmist. Kollektsioonid Snake ja Cleopatra näitavad, et loodusmotiivid on moes ka sellel hooajal. Neis on kasutatud päikesesärast tulvavat energiat ja eksootilisi loomamustreid, mis rõhutavad elurõõmu, liikumist ja voolavust looduses. Need naised, kes tahavad võrgutada, võluda ja rõhutada oma keha, tunnevad kindlasti suurt tõmmet õhuliste läbipaistvate kangaste, mänguliste pitside, õrna satiini ja vääriskivide pehme sära vastu, mida võib leida elegantsetest kollektsioonidest Hypnotic, Kasandra ja My Angel.

Uuest kollektsioonist leiab laia valiku tooteid, mida iseloomustavad tänapäevane disain ning parima kvaliteedi ja praktilisuse pidev ühendamine. Ka sellel aastal kuuluvad pesukollektsioonide juurde naiselikud ja võrgutavad hommikumantlid, elegantne vormiv pesu, peened korsetid, praktilised ööprillid, veetlevad pitskindad ja muud elegantsed aksessuaarid, mis jätavad igast naisest unustamatu mulje. Ka pehmed traadita rinnahoidjad, mis osutusid populaarseks eelmisel hooajal, on endiselt moes. Omaette tähelepanu äratavad ka kollektsioonid Lovesong, Sensuelle ja Valentine, mis on loodud just kauaoodatud ja unustamatuteks hetkedeks elus – pulmad, pulmaöö ja mesinädalad.

„Iga hooajaga astume üha suuremaid samme oma kaubamärgi kollektsiooni laiendamisel ja toodete uutel turgudel tutvustamiseks, et saaksime pakkuda oma klientidele üle kogu maailma parimaid mudeleid ja kvaliteeti, mis võimaldaks neil valida sobivaima pesu ja kodurõivad ning rõhutada seega oma naiselikkust veelgi enesekindlamalt. Avasime selle hooaja mitme väga suure kollektsiooniga, nagu Cleopatra, Lovesong ja My Angel, kust võib leida palju luksuslikke pesuesemeid igaks eluhetkeks. Võime kindalt lubada, et ka järgmistel hooaegadel ootab Lauma Lingerie kliente palju meeldivaid üllatusi ja vapustavaid uusi tooteid,” märgib Lauma Lingerie juhatuse esimees Linda Matisone.

Esimesed Lauma Lingerie kevadised saabujad on juba kauplustes uudistamiseks kohal. Lisainfo Lauma Lingerie kaupluste kohta leiab siit

Lisa kommentaar