Kummardus prantsuse elegantsile

Minimalistlikku elustiili propageeriv bränd Ellen Richard esitleb sel nädalal uut kollektsiooni, mis on mõeldud boheemlaslikku elustiili nautivale naisele. Must-valges värvigammas rõivad on naturaalsetest kangastest ning valminud käsitööna Eestis.

Ellen Richard’i brändi looja ja disainer Kristi Pärn on juba pikka aega imetlenud prantslannade laitmatut stiili, enesekindlust ja lihtsust, nende oskust välja näha igal hetkel naiselik ja salapärane on väga inspireeriv. Kollektsioon on põhjamaiselt lihtne ja praktiline. Läbivaks teemaks on kimonolõikelised pluusid ja pusad, mida saab kanda igapäevaselt tööl kui ka õhtustel üritustel.

“Uus kollektsioon on inspireeritud salapärasest, kuid enesekindlast Prantsuse tüdrukust, kes teab, mis ta tahab,” selgitas kollektsiooni looja. Disaineri sõnul veedab tema muusa palju aega koos oma sõpradega, saab impulsse muusikast, filmidest, teatrist, armastab lugeda ja reisida. Kristi Pärna sõnul on kollektsioon mõeldud neile, kes hindavad klassikalisi, mugavaid riideid ja põhimõtet, et vähem on rohkem.

Kõik kollektsiooni tooted on valmistatud naturaalsetest kangastest, on keskkonnasõbralikud ja organismile ohutud.  Puuvilla ja puuvilla bambuse segu kangastel on ÖKO-Tex sertifikaadid.

Kaubamärgi ELLEN RICHARDi tooted on müügil Tallinnas, Solarise Keskuse Les Petites’es ja Rotermanni Keskuse Tallinn Design House’s, samuti saadaval autoristuudios Veerenni 24C, II korrus, ruum 202.

Modellid: Alisa Grabovaja, Getter Killing, Bianka Haavel
Meik & soeng: Kadri Katariina Adorov

Lisa kommentaar