Kummardus naiselikkusele

Tiina by Tiina uus sügistalvine kollektsioon on inspireeritud 50-60’ndate ajatust naiselikkusest, tuues kaunilt esile kandja figuuri. Kollektsioonist leiab nii igapäevase mugava linna- ja kontorirõiva kui ka pilkupüüdvad pidulikud komplektid, mida ühendab kaunis roosiõiemotiiv.

„Olen Tiina by Tiina loonud tegusale ja edukale naisele, kes vajab rõivast, milles ta näeb hea välja terve päeva, olgu tegemist töökohtumise või õhtuse vastuvõtuga. Kollektsioonist leiab nii ajatult klassikalisi rõivaid, mis alati riidekapis peavad olema, kui ka efektseid pilgupüüdjaid, mida nendega kombineerides saab sügisele stiilselt vastu minna,“ rääkis Tiina Talumees.

Kollektsiooni pidulike komplektide kuldses, punases ja mustas värvigammas aimub pühadeootust, barokihõngu ja mõisaromantikat. Näiteks leiab sealt mustad pitspluusid, kerge metalse sädelusega 50-ndatest inspireeritud hõlmikjakid ja tõeliselt kuningannalikud punased ja kuldsed pikad plisseerkleidid, mis nende kandjat saabuval pidude hooajal kindlasti märkamatuks ei jäta.

Igapäevaselt saab Eesti disaini eelistav naine kaunis välja näha kollektsiooni kuuluvates mugavates, kuid elegantse joonega linna- ja kontorirõivastes, mille värvigammas kohtab seekord türkiisi, fuksiat ja tumesinist. Kaunilt keha järgivad pluusid, seelikud ja kleidid on valmistatud Itaalia päritolu kvaliteettrikotaažist.

Tiina by Tiina sügistalvise kollektsiooni osaks on ka klassikaliselt šikid talvemantlid, mis on valmistatud samuti Itaalias toodetud ülikvaliteetsest villa, kašmiiri ja viskoosi segust. Kollektsiooni täiendavad stuudiopoes saada olevad kõrvarõngad ja käekotid, mis sobivad ideaalselt kõikide komplektide juurde. Tiina by Tiina Talumees sügistalvist kollektsiooni esitletakse Tallinn Fashion Weeki raames toimuval moeetendusel 23. oktoobril.

Tiina by Tiina Talumees on väikeseeria rõivabränd, mis toodetakse Tiina Talumehe moestuudios erinevatesse suurusnumbritesse ja mis oma hinnaklassilt on soodsam kui Tiina Talumehe kõrgmoekollektsioonid. Tiina by Tiina kollektsiooni saab osta Tiina Talumehe moestuudio salongpoest Rotermanni 5, kus kliente alati hea meelega neile sobivaima valikul konsulteeritakse, aga ka Tallinna Kaubamajast, Siisoni veebipoest www.siison.ee ja Eesti Moedisaini Päevade raames Tartu Kaubamajast.

Lisa kommentaar