Kullakarva mehed

Moekuulutajal sai rohkearvuline publik nautida hoogsat meestemoe etendust, mille oli kokku pannud stilist Piret Vapajeva, kelle sõnul domineerivad meestemoes saabuval kevadel metalsed toonid.

„Kevadmood oleks nagu lahkuva sügise ja talve värvigammast osa kaasa haaranud ning seetõttu on paljud meestele suunatud moetooted endiselt kulla- ja hõbedakarva,” kinnitab stilist. „Väga tugevalt on esindatud ka militaarsed värvitoonid, mis on seotud mereteema või hoopis taimemustritega.” Vapajeva lisab, et mereteemat on meestemoes palju ‒ see on oma klassikalisest vormist välja astunud ja pakub tuttava punase asemel seekord oranži. Klassikalised meremehetriibud on kas välja venitatud või kokku surutud, mõnes kohas isegi ruuduks muundatud.

Stilisti sõnul domineerib meestemoes eelkõige mugavus ja korrapärane lohakus. Moes on pintsakkraega jakk-parkad, millel on palju taskuid ja paelu, või mugav ja praktiline trikotaažmaterjalist pintsak. Jalanõudest soovitab Vapajeva valida kas suvised rihmikud või jalasõbralikud tossud ning rõivakomplekte võiksid täiendada ka sobivad aksessuaarid: suvised sallid, trendikad kaabud või moodsad kotid.

Lisa kommentaar