Kuldnõela pälvis Diana Arno!

18. – 21. oktoobril Kultuurikatlas toimuv Tallinn Fashion Week sai meeleoluka avapaugu eile, kui Kuldnõela auhinnagalal anti üle Kuld- ja Hõbenõela auhinnad ning parima aksessuaaride looja auhind Kuldne Nõelakoda. 

Tänavuse Kuldnõela auhinna pälvis Diana Arno. Žüriiliige Kristina Herodes: “Moelooja on järjekindlalt tegutsedes märkinud maha selges tõusutrendis loomingulise tähelennu. Hoolimata sellest, et käekirjalt ei aja ta taga lihtsaid efekte ega apelleeri madalatele emotsioonidele, mida moes väga palju tehakse, suudab ta midagi palju väärtuslikumalt. Mõjuda pooltoonides ja karjuda sosinal. Terviklik, küps looming selgelt eristuva ja aina võimenduva isikupära pitseriga.”

“Emotsioonid ei mahu lihtsalt südamesse! Seest teeb soojaks piiritu tänutunne ja tugev soov kõiki kallistada: moenädala korraldajaid, eesotsas Anuga, igat žüriiliiget, kõiki, kes seda meie jaoks nii tähtsat päeva ellu aitasid viia, kogu oma tiimi. Raske on uskuda, et nii väga tahetud auhind on päriselt meie käes ning et see kõik ei ole magus uni. Eriti seepärast, et konkurents oli väga tugev ning kõik nominendid nii erinevad ja omamoodi vägevad,” kommenteerib moelooja Diana Arno.

„Segasime valmis tõelise vitamiinikokteili, mis ennetab halba tuju ja leevendab sügishalliga külge hakanud kurbuse sümptomeid,” naerab disainer. „Viimased aastad on olnud meile kõigile pigem kurnavad ja keerulised, seetõttu otsustasimegi osutada väsinud meeltele värviteraapiat ja luua kollektsiooni, mis laeks vaatajat positiivse energiaga ning paneks inimesed naeratama,” lisab Diana Arno.

Lisa kommentaar