Kui kunst kohtub moega

Lindex esitleb erilistest kunstiteostest innustatud erksavärvilist, positiivset ja väljendusrikast kollektsiooni “Art meets Fashion”, mis on loodud austamaks igat naist.

“Rõivad mängivad isiksuse ja eneseväljenduse juures tähtsat osa. Mood annab rõõmu ja enesekindlust. Lindexi jaoks on väga oluline sellele tähelepanu pöörata ning luua kantavaid ning väljendusrikkaid rõivaid meie klientidele. Tänu kunstiteostest saadud inspiratsioonile on see kollektsioon tõeliselt eriline,”ütleb Lindexi naisterõivaste osakonna disaini- ja ostujuht Pia Ekholm.

Kollektsioon põhineb moodsast kunstist innustatud loomingul, mille on Lindexile loonud kaheksa noort kunstnikku. Iga kunstnik lõi oma nägemuse ja tehnoloogia abil naiste auks ühe originaalse kunstiteose. Kunstiteoste eripärasid tõlgendades said Lindexi disainerid oma tööks uue ja huvitava suuna.

“Art meets Fashion” kollektsiooni kuuluvad rõivad, aksessuaarid ja ujumisriided. Kollektsioon koosneb 12 esemest, sealhulgas ääristamata teksajakk, siidist kimono, vegan nahast kott ning laineliste äärtega retrolikud ujumisriided. Kõik kollektsiooni esemed säilitavad nii välimuselt kui mõttelt selge seose algupäraste kunstiteostega. “Art meets Fashion” kollektsiooniga soovis Lindex luua kantavaid riideid naistele, kes soovivad ennast ning enda iseloomu kehtestada läbi väljendusrikka moe.

Lindexi poolt soetatud kunstiteosed müüdi eksklusiivselt eranäitusel. Müügist saadud raha annetatakse HERprojecti heaks. Tegemist on koostööl põhineva algatusega, mille eesmärk on aidata ülemaailmsetes tarneahelates töötavate madalate sissetulekutega naisi.

Ainulaadne kollektsioon “Art meets Fashion” on saadaval veebipoes lindex.com alates 8. märtsist.

Lisa kommentaar