Kristina Viirpalu toob lavale peene käsitöö

Kristina Viirpalu toob kevadise Tallinn Fashion Weeki lavale kõrgmoe kollektsiooni nimega “Jäljed”. Tema värskeimat loomingut iseloomustab peen ja filigraanne käsitöö, naiselikud siluetid ja ajatult unikaalne looming.

Fotod: Taavi Luhamaa

Tunnustatud moelooja Kristina Viirpalu usub, et iga inimene jätab oma elus maha jäljed, mis aja jooksul kaovad sootuks. “Miski pole siin maailmas igavene, aga selle loominguga jääb ka minust maha üks jälg, mis varem või hiljem kaob igavikku,” jagab disainer värske loomingu tagamaid ning inspiratsiooniallikat.

 

Kristina Viirpalu Couture on eksklusiivne luksusbränd, mis valmistab elegantsed rõivaid kaasaegsele naisele, kombineerides ajaloolisi käsitöövõtteid ja kaasaegset kõrgmoodi. Alates õrnalt kootud kleitidest, mis on inspireeritud Haapsalu salli peenest ilust kuni rahvuslike motiividega külluslike käsitikanditega kaunistatud body’deni, kiirgavad kõik valminud rõivad ajatut elegantsi.

Rätsepatööna valminud kõrgkvaliteetsed rõivad, mis on valmistatud parimatest materjalidest, annavad edasi kandja isikupära ja ainulaadset stiili.

Lisa kommentaar