Kriss Soonik viis glamuursele kokteiliõhtule

Tallinn Fashion Weekil esitletud sügis/talv 2022 kollektsioon on inspireeritud 70ndate glamuursetest kokteiliõhtutest. Kaubamärgile kohaselt on kollektsioonis nii pesu, sohvariideid kui ka ready-to-wear rõivaid. Põhirõhk on nagu alati mugavusel, kuid seda kõike elegantses ja šikis võtmes. Sellises, millega iga naine tunneks end enesekindlalt ja oleks valmis saavutama võimatut!

Kriss Sooniku uue kollektsiooni staar on eksklusiivne Katwoman trükiga veluurkangas. Seda toetavad ajatu veluur ja samet, comeback’i tegev sädelev diskokangas ning luksuslik hõbedane pits.

Kaubamärgile loomupäraselt on muidu mugavatele disainidele lisatud ägedaid ja silmapaistvaid detaile nagu marabu udusuled. Esimest korda on võimalik näha hõbedast sukatrippi, mis ilutseb detailina rinnahoidjatel, bodidel ja aluspükstel.

Tallinna moenädala raames esitletakse esmakordselt koostöös laulja-laulukirjutaja Anetiga sündinud rõivakomplekte tema uue plaadi “Late to the Party” jaoks. Aneti uus plaat näeb ilmavalgust 20. oktoobril.

Asutaja ja disainer Kriss kommenteerib: “Olen olnud suur Aneti talendi austaja juba aastaid ja kui meil tekkis võimalus koostööd teha tema uue albumi lavakostüümiks, hakkasid kohe ideed lendama. Seda enam, et Anett austab ja naudib pehmeid riideid – pidžaamalaadsetest komplektidest dresside ja kimonodeni välja – klappis meie koostöö veel eriti hästi.”

Nagu kõik eelmisedki Kriss Sooniku tooted, on ka uus kollektsioon õmmeldud Tallinna stuudio-poes asuvas õmblusateljees.

Lisa kommentaar