Kriss Soonik toob moelavale muretu olemise

Neljapäeval, 18. aprillil toimub Tallinn Fashion Weeki raames Kriss Sooniku moeetendus. Esitlusele tulevad nii kevad-suvi 2024 kollektsioon kui ka eksklusiivsed disainid, mis toodetud ainult Jaapani turule.

Fotod: Johanna Eenma

Kujutlegem jalutamist liivarannal, frotee hommikumantel tõmmatud üle ujumisriiete, nokamüts kaitsemas silmi kiirte eest ning käes surfilaud. Just selline pilt inspireeris Krissi Austraalias, olles lummatud sealsete tüdrukute mõnusast, muretust olemisest.

Nüüd kujutlegem sama visiooni, kuid seda enda kodus. Surfilaua asemel on ehk käes raamat – justkui surfaks diivanil. Sellest sündiski kollektsioonile nimi „Couch Surfing“. Värske kevad-suvine kollektsioon toob Austraalia muretu olemise siia, et jaguks ikka rohkem päikest, liiva, lainetes mängimist kui ka diivanil mõnulemist. Millest iganes kõige rohkem puudu, uues kollektsioonis on see olemas.

 

Olgu selleks rõivad pruunist plisseerkangast, mis kumavad valguses kui kuldne kevadine päike, kirkad rohelised või beežid mänguliste mummudega – uuest kollektsioonist kihab välja seiklushimu ning pingevabadust. Kindlasti ei saa unustada uhiuusi ujumisriideid, mis disainitud nendeks toredateks surfipäevadeks.

 

Nagu kõik Kriss Sooniku tooted, on ka uus kollektsioon toodetud Eestis.

Kriss Soonik on leitav stuudio-poest aadressil Paavli 5/2, brändi ametlikult kodulehelt www.kriss-soonik.com ja veebipoest Zalando. Samuti on kollektsioon saadaval mitmete brändi edasimüüjate juures, sealhulgas Tallinna Kaubamajas, Tallinn Design House’is, Pärnus Eesti moe poes Siluett ja Kuressaare disainipoes Pallopsoni. Kriss Sooniku rõivad on müügil ka Jaapani turul.

Piletid kevadisele Tallinn Fashion Weekile, mis toimub Kalev Spa Hotell & Veekeskuses on saadaval Fienta platvormil.

Lisa kommentaar